Napoli rozmawia z Apple

30 września 2022 | 11:21 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby1 min. czytania

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis, spotkał się dziś z prezesem Apple, Timem Cookiem, gdzie podobno omawiano możliwe partnerstwo.

Cook był dzisiaj w centrum Apple w San Giovanni a Teduccio i był widziany z uśmiechniętym De Laurentiisem. Uniwersytet w Neapolu Federico II przyznał prezesowi Apple tytuł honorowy w dziedzinie innowacji i zarządzania międzynarodowego.

Jak donosi Radio Kiss Kiss Napoli, De Laurentiis i Cook omówili możliwą współpracę między Napoli i Apple, które jeszcze bardziej podniosłoby międzynarodowy profil Partenopei.

Prezydent Napoli w ostatnich latach ciężko pracował nad rozwojem współpracy ze sponsorami klubu, stroje zespołu są teraz projektowane przez markę Emporio Armani, a logo Amazon widnieje na koszulkach klubu z Neapolu.

Partenopei rozpoczęli sezon niesamowicie dobrze pod rządami Luciano Spallettiego, zajmując pierwsze miejsce w tabeli Serie A i wygrywając oba swoje pierwsze mecze Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi i Rangers.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 7

Turbot

Turbot

30 września 2022 | 11:53

Gdyby Logo Apple, wylądowało na koszulkach EA7, to Napoli stałoby się ulubioną drużyną wszystkich Karyn xD

inter00

inter00

30 września 2022 | 12:26

Całkiem niezłe ruchy marketingowe, chyba każdy zna Amazona, Armaniego a jak jeszcze dojdzie do nich Apple to już w ogóle czapki z głów. Jak widać i bez sukcesów można przyciągnąć do siebie molochy marketingu, szkoda że i my nie idziemy tą drogą tylko w jakieś krypto

Generał Lufa

Generał Lufa

30 września 2022 | 17:59

tylko tak się zastawiam co nius o śmietnisku ma do naszego klubu? bez spiny, luźno pytam, może ktoś widzi coś czego ja nie jestem w stanie dostrzec.

Valrin

Valrin

30 września 2022 | 18:13

Dokładnie to samo pomyslałem, co Generał Lufa

Kevin

Kevin

1 października 2022 | 07:44

Myśle ze ma kontrastować z sytuacja naszego ,,sponsora głównego,,

el_loco

el_loco

1 października 2022 | 23:09

Takie wiadomości są spoko według mnie. Pokazują zaplecze naszych rywali.

Adriano19f

Adriano19f

1 października 2022 | 23:11

@up +1


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich