Inter obserwuje obrońcę Valencii

21 października 2022 | 13:23 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio był ostatnio widziany w Hiszpanii. Jego zadaniem było znalezenie nowego kandydata na pozycję obrońcy.

Inter ciężko pracuje, żeby znaleźć nowego defensora, który zapewni należyty poziom w grze zespołu. Klub ma bowiem na uwadze ewentualne odejście Skriniara i może pokusić się o transfer już zimą.

Jak raportują włoskie media, Ausilio został zauważony na ligowym meczu zespołu Valencii. Miał on za zadanie przyjrzeć się dokładnie poczynaniom Mouctara Diakhabiego.

Kontrakt 25-latka wygasa pod koniec sezonu i do tej pory nie ma porozumienia w sprawie nowej umowy. Nerazzurri chcą skorzystać z tej okazji i spróbować ściągnąć obrońcę za darmo.

Poza reprezentantem Gwinei Inter przygląda się również sytuacji Tanguya Nianzou z Sevilli. Piłkarz ma bowiem tego samego agenta co Diakhaby, ale transfer 20-letniego Francuza będzie trudniejszy w realizacji.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 21 października 2022 | 17:19   

Jeżeli jest opcja zakontraktować kogoś sensownego bez odstępnego to trzeba takie sytuacje wykorzystywać nie patrząc na to czy są plotki o odejściu któregoś zawodnika czy nie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich