Bayern ponownie lepszy od Interu

1 listopada 2022 | 19:47 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Za nami ostatni mecz Interu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Nerazzurri zagrali na wyjeździe z Bayernem Monachium. Podopieczni Simone Inzaghiego nie zdołali wykorzystać rewanżu i ponownie przegrali 2:0.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA:

4' Faul Darmiana. Rzut wolny dla Bayernu. Kimmich oddał bezpośredni strzał. Onana nie miał problemu z obroną.
7' Barella pokusił się o strzał z dystansu. Ullreich wybił piłkę za końcową linię boiska. Po kornerze do piłki ponownie doszedł pomocnik i znów wywalczył stały fragment gry.
15' Inter zablokował strzał Kimmicha.
16' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.
18' Przerzut Darmiana do Gosensa. Niemiec i Mazraoui zderzyli się głowami. Potrzebna była interwencja medyków.
22' Faul De Vrija na Kimmichu.
25' Dobra okazja Bayernu. Gravenberch dograł piłkę do Choupo-Motinga, który próbował dograć do Sabitzera, ale podanie było zbyt mocne i Onana złapał piłkę.
27' Świetna akcja Interu. De Vrij znalazł dobrze ustawionego Gosensa, który dośrodkował do Lautaro, ale Argentyńczyk nie trafił do bramki.
28' Niecelny strzał Sabitzera.
30' Choupo-Moting odebrał piłkę De Vrijowi, ruszył w kierunku bramki, podał do Mane, którego zablokował Darmian.
31' De Vrij zatrzymał Mazraouiego. Rzut rożny dla gospodarzy.
32' GOL! Stały fragment gry wykorzystał Pavard, który głową umieścił piłkę w bramce Interu.
35' Onana obronił strzał Mane.
39' Sabitzer został ukarany żółtą kartką.
41' Żółta kartka również dla Gosensa, który złapał za nogę Comana.
41' Kimmich wykonał rzut wolny. Inter wznowił grę od swojej bramki.
45+3' Onana obronił strzał Comana sprzed pola karnego. Rzut rożny dla Bayernu.
45+4' Barella sfaulował Comana.
45+5' Błąd Darmiana, zamieszanie w polu karnym. Finalnie Choupo-Motin wybija piłkę za końcową linię boiska.
45-5' Koniec pierwszej połowy.

II POŁOWA

46' Davis zmienił Upamecano.
46' Mazraoui faulował Gagliardiniego. Rzut wolny dla Interu. Asllani w pole karne, do piłki doszedł Acerbi, który trafił do bramki, ale był na spalonym.
48' Kimmich został ukarany żółtą kartką.
50' Strzał Kimmicha obok bramki.
53' Gagliardini oddał strzał, ale nie zdołał zaskoczyć Ullreicha.
57' Błąd Barelli mógł wiele kosztować. Gospodarze pogubili się jednak w ataku, a Onana złapał piłkę.
60' Mkhitaryan, Dzeko i Calhanoglu zmienili Barellę, Martineza i Gagliardiniego.
63' Choupo-Moting trafił z przewrotki do bramki Interu, ale był na spalonym.
66' Mazraoui oraz Mane opuścili boisko. W ich miejsce weszli Musiala oraz Gnabry.
70' Musiala oddał celny strzał, lecz piłkę złapał Onana.
71' Błąd Correi, Bayern ruszył z kontrą. Gravenberch trafił w światło bramki, ale bramkarz Interu ponownie był skuteczny.
72' GOL! Choupo-Moting oddał precyzyjny, celny strzał sprzed pola karnego.
73' Miejsce Choupo-Motinga zajął Tel.
76' Zmiany w obu zespołach. Carboni zmenił Correę, a Skriniar De Vrija. Wanner wszedł za Comana.
80' Calhanoglu zablokował strzał Wannera.
83' Rzut rożny dla Bayernu.
88' Dośrodkowanie Kimmicha. Davies źle trafił w piłkę i nie wykorzystał dobrej okazji.
89' Rzut wolny dla Interu. Calhanoglu dograł w pole karne, do piłki doszedł Dzeko, ale nie trafił do bramki.
90' Carboni sfaulował Sabitzera za co został ukarany zółtą kartką.
90+3' Bardzo dobre podanie Mkhitaryana do Dzeko, który z pierwszej piłki oddał strzał. Ullreich zdołał wybić piłkę. Rzut rożny dla Interu.
90+3' Sędzia zakończył mecz.

Bayern - Inter 2:0 (1:0)