Kampania społeczna zastąpi DigitalBits

24 listopada 2022 | 12:59 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Według włoskich mediów umowa Interu z ich głównym sponsorem koszulek, DigitalBits, jest w trakcie rozwiązywania i może zostać zastąpiona jedną z ich kampanii społecznych.

DigitalBits jest na koszulkach Interu zastępując socios.com, który był głównym sponsorem koszulek, choć nie wypłacili uzgodnionych premii za awans do Champions League. DigitalBits nie wywiązało się w tym sezonie ze swoich zobowiązań finansowych, co zmusiło Inter do poszukiwania nowego sponsora.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Inter wciąż nie jest pewien, co będzie zdobić ich koszulki w nowym roku, a DigitalBits z pewnością jest już na wylocie. Kilka pomysłów wciąż czeka na stole, a najprawdopodobniej na razie wydaje się, że są one związane z ich kampaniami społecznymi, takimi jak niedawno wprowadzona marka „I M INNCLUSION”.

Kampania społeczna koncentruje się na problematyce wyłączenia społecznego i integracji przeciw wszelkim formom dyskryminacji, poprzez grę w piłkę nożną.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 3

boxingdivision

boxingdivision 24 listopada 2022 | 14:20   

"DigitalBits jest na koszulkach Interu zastępując socios.com był głównym sponsorem koszulek"

Chrisg i love Inter

Chrisg i love Inter 24 listopada 2022 | 23:22   

Masakra że nie można mieć kontraktu z jedną solidną firmą.....Niepotrzebnie odchodzili od Pirelli.....Tyle lat było dobrze

Ronaldo

Ronaldo 26 listopada 2022 | 07:10   

Jak ja bym chciał znowu widzieć Pirelli na koszulkach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich