Juve wypadło z wyścigu po Scalviniego

3 grudnia 2022 | 12:55 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Sytuacja finansowa Juventusu mocno się skomplikowała w ostatnich dniach. Z tego powodu ekipa z Turyny odpada ze starań o zawodnika Atalanty, Giorgio Scalviniego.

Wiele klubów jest chętnych na kartę 18-letniego defensora Atalanty. Według dzisiejszego drukowanego wydania mediolańskiej gazety Il Giorno, z rywalizacji wypisał się Juventus Turyn, który boryka się z dużymi problemami natury prawnej i finansowej, co stało się przyczyną wstrzymania większości ruchów transferowych. Bianconeri byli podobno najbliżej pozyskania utalentowanego obrońcy.

Z całej sytuacji będzie chciał skorzystać Inter, który również chętnie przywitałby Giorgio Scalviniego w swoich szeregach. Problemem jest jednak wysoka cena, Atalanta oczekuje ofert o wysokości przynajmniej 25 mln euro. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

vlodek2532

vlodek2532

3 grudnia 2022 | 17:57

Swoje śledztwo ws. Juve wszczęła UEFA. Teraz może im się odbić machanie szabelką ws. Superligi. Coś czuję, że UEFA będzie chciała ich nauczyć rygoru i skończą z jakimś zakazem transferowym albo wykluczeniem z europejskich pucharów jeśli te wszystkie rzeczy o których piszą media się potwierdzą.

Garon_92

Garon_92

4 grudnia 2022 | 10:18

25 mln euro no to Inter też odpadł


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich