Zjednoczenie kilku grup ultrasów Interu

12 grudnia 2022 | 10:57 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Ultrasi Interu ogłosili, że Curva Nord połączy się pod jednym sztandarem, co oznacza scalenie kilku funkcjonujących oddzielnie organizacji. W sieci pojawiło się oświadczenie kierownictwa grupy.

Curva Nord na Stadio Giuseppe Meazza jest domem dla wielu grup, w tym najstarszego zespołu ultra we Włoszech, "Boys", który powstał w 1969 roku. Obecnie postanowili połączyć siły z innymi, mowa tutaj o grupach "Brianza", "Irriducibili" i "Viking". Nazwa nowopowstałej struktury to "Curva Nord Milano 1969".

Poniżej pełna treść oświadczenia.

To początek nowej ery, jedna flaga, która od samego początku będzie reprezentować nas wszystkich i naszą tożsamość: Curva Nord Milano 1969.

Każda grupa pozostanie na swoim miejscu, ale pod jednym emblematem. Czas spojrzeć w przyszłość i zacząć od nowa, także dlatego, że przeszłość tych, którzy zapisali karty historii Nordów, zawsze będzie pamiętana i nic nie zostanie zapomniane. Ta zmiana następuje po długich przemyśleniach, w tym po półtora miesiąca bez sezonu, właśnie teraz wszystkie grupy wchodzące w skład Norda połączyły się we wspólnym celu: to zmiana, która będzie musiała zespolić nasze szeregi, zaangażować jak najwięcej osób w nowy kurs.

Czas nieporozumień zostawmy za sobą, niech nasz duch walki będzie inspiracją dla wszystkich bywalców Curva Nord, także tych bardziej umiarkowanych i sceptycznych. Czas na rozmowy się skończył, potrzebujemy chęci, odwagi, pasji i dużo miłości do Interu, aby nasza ukochana Curva Nord znów błyszczała. Zjednoczona, dumna i nigdy nie oswojona, naprzód Curva Nord!

Źródło: https://football-italia.net/

kibice 

Polecane newsy

Komentarze: 1

Kevin

Kevin 12 grudnia 2022 | 12:30   

Spoko dla mnie a dla sportu zawsze mogą kogos przekopać znowu (edycja 2022.12.12 12:30 / Kevin)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich