Skromna wygrana nad Sassuolo

29 grudnia 2022 | 20:30 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Relacje1 min. czytania

Po golu niezawodnego w ostatnim okresie Edina Dżeko Inter odnotował skromne wyjazdowe zwycięstwo nad Sassuolo. Było to ostatnie w 2022r. spotkanie podopiecznych Inzaghiego.

Nerazzuri przeważali przez całe spotkanie, do przerwy bramkę zdobył Mkhitaryan, ale została ona słusznie nie uznana z powodu pozycji spalonej. W drugiej połowie Inter raził nieskutecznością. Przerwał ją Edin Dżeko wpisując się na listę strzelców w 63 minucie. Asystę zanotował Alessandro Bastoni.

Obie ekipy mecz grały w następujących zestawieniach:

SASSUOLO (4-2-3-1): Pegolo (83'Russo); Toljan (84'Kyriakopoulos), Ferrari (84'Ayhan), Tressoldi (84'Romagna), Rogerio (72'Marchizza); Matheus Henrique (84'Harroui), Frattesi (72'Obiang); Defrel (72'D'Andrea), Traoré (84'Antiste), Konradsen (59'Thorstvedt); Pinamonti (72'Alvarez).

Trener: Dionisi

INTER (3-5-2): Onana; Skriniar (71' D'Ambrosio), Acerbi, Bastoni (72'Darmian); Bellanova (71'Dumfries), Barella, Calhanoglu (71'Asllani), Mkhitaryan, Dimarco (72'Gosens); Dzeko (71'Correa), Lukaku (84'Zanotti).

Trener: Inzaghi.