Kolejny młody talent na celowniku Interu

2 stycznia 2023 | 13:51 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trwają poszukiwania młodych i utalentowanych zawodników, którzy mogliby wzmocnić szeregi Interu Mediolan. Jednym z nowych kandydatów jest pomocnik Tottenhamu Oliver Skipp.

Młody Anglik jest jednym z wyjątkowych graczy, których "wyprodukowała" akademia Tottenhamu. Po udanej wędrówce przez młodzieżowe składy ekipy Spurs, na stałe zadomowił się w pierwszej drużynie, w której zaliczył już 60 występów.

Wcześniej przebywał na wypożyczeniu w Norwich City, z którym udało mu się awansować do Premier League w sezonie 2020/21. W drużynie Kanarków zaliczył aż 47 występów.

Środowisko Tottenhamu bardzo ceni sobie umiejętności 22-latka. Wielu ekspertów ligi angielskiej uważa, że może rozwinąć się do poziomu prawdziwego talentu Premier League, zwłaszcza pod skrzydłami Antonio Conte.

Szansą dla Interu może być udany transfer Francka Kessiego do drużyny Kogutów. Dodatkowo Oliver Skipp zmaga się ostatnio z kontuzjami, przez co opuścił drugą część zeszłego sezonu, a w obecnym wystąpił zaledwie w 9 spotkaniach.

Źródło: spurs-web.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich