Asllani i Gagliardini przed szansą

10 stycznia 2023 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Rezerwowi pomocnicy Kristjan Asllani i Roberto Gagliardini będą mogli dzisiaj udowodnić swoją przydatność. Pucharowy mecz z Parmą będzie dobrą okazją, żeby sprawdzić ich prawdziwe zaangażowanie.

Obaj piłkarze weszli na boisko w spotkaniu z Monzą, co spowodowane było przede wszystkim kontuzją podstawowych graczy. Niestety widoczny był spadek jakości w środku pola, co przyczyniło się do utraty kontroli nad spotkaniem w drugiej części meczu.

Asllani nadal uważany jest za przyszłościowego piłkarza i klub wierzy, że forma młodego Albańczyka wystrzeli jeszcze w tym sezonie. Na ten moment piłkarz ma zaledwie 6 godzin na boisku w koszulce Interu, więc musi wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję.

Nie inaczej jest z Gagliardinim. Piłkarz jest już praktycznie na wylocie, ale nie brakuje mu profesjonalizmu. W sytuacji gdy Nerazzurri mają problem z kontuzjami, Włoch postara się zakasać rękawy i pomóc klubowi w nadchodzących spotkaniach.

Najprawdopodobniej dzisiaj zobaczymy tę dwójkę na boisku oraz w następnym meczu ligowym. Cała podstawowa trójka pomocników Interu, czyli Brozovic, Barella i Calhanoglu, walczy z kontuzjami.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

10 stycznia 2023 | 08:06

Dziś całe rozegranie będzie w rękach Asllaniego wiec liczę że podoła

DonPietro

DonPietro

10 stycznia 2023 | 10:11

Asllani akurat dla mnie nie zagrał źle z Monzą. Bardziej nie miał z kim grać w środku i sędzia ukradł mu asystę. Też nie miał babola jak Henryk. Musi dostać szanse jak najczęściej, bo ledwo kogoś wartościowego mamy na tej ławce, szans nie dostaje, a potem zdziwienie że nie jest w formie.

Co do Gagsa, to jest dla mnie fenomenem. Koleś w maksie na poziom Empoli czy właśnie takiej Monzy, a kolejny trener uważa, że jest super. Już wolę, dać tam jakiegoś młodziaka albo dać na 6tke DD.

Rahi

Rahi

10 stycznia 2023 | 17:10

O Gagliardini w końcu szansę dostanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich