Acerbi: Pozytywne nastawienie jest najważniejsze

29 stycznia 2023 | 13:52 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Włoski obrońca Interu Francesco Acerbi również był chętny, żeby skomentować zakończony mecz z Cremonese. Defensor rozegrał całe spotkanie pod nieobecność Milana Skriniara.

- Nie było łatwo wygrać ten mecz, mając w głowie porażkę z Empoli. To ciężkie miejsce do grania w piłkę, ale dobrze przygotowaliśmy się do tego spotkania. Oddaliśmy wiele strzałów i pokazaliśmy kilka fajnych zagrań.

- Jesteśmy Interem i musimy walczyć o zwycięstwo z każdym rywalem. Najważniejsze jest nasze pozytywne nastawienie. Dużo pracuję z pomocnikami, żeby wymyśleć różnego rodzaju zagrania i kombinacje, aby zaskoczyć rywala. Chcemy tworzyć sobie dużo miejsca i wchodzić na połowę rywala, pozostając przy tym skupionym.

- Cremonese głęboko się broniło, co pozwoliło nam grać bardzo wysoko. Ze wszystkich cech jakie ma obrońca to koncentracja jest najważniejsza. Po otrzymaniu żółtej kartki musiałem grać ze spokojem, mając na uwadze możliwość opuszczenia boiska.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Bonhart25

Bonhart25

29 stycznia 2023 | 19:14

"No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam cały Inter, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci"

Marek Sudoł

Marek Sudoł

29 stycznia 2023 | 20:34

Pozytywny przekaz* :D

superofca

superofca

30 stycznia 2023 | 08:29

A się czegoś innego po Acerbim spodziewaliście? Sorry ale nawet Handa, który jest u nas sto lat czasem pieprzy takie farmazony. Łubudubu - podpora klubu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich