Darmian: Nacieszymy się tym zwycięstwem

1 lutego 2023 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Bohater spotkania z Atalantą dał wysokiej jakości występ. Jego postawa i gol wystarczył, żeby Inter awansował do półfinału Pucharu Włoch. Zobaczmy, co do powiedzenia miał włoski defensor po końcowym gwizdku.

- Cieszę się, mogąc być częścią tej ekipy i drużyny. Czuję pewność siebie u każdego i myślę, że jest to bardzo istotne. Zawsze staram się być gotowy, żeby sprostać zadaniu.

- Derby? To zawsze wyjątkowy mecz. Dzisiaj będziemy cieszyć się z tego zwycięstwa, które dało nam miejsce w półfinale, ale od jutra zaczynamy skupiać się na pojedynku z AC Milanem. Do najcięższych meczy dla piłkarza zazwyczaj najłatwiej jest się przygotować ponieważ, nie licząc aspektów taktycznych, motywacja jest kluczowa. Pod tym względem radzimy sobie bardzo dobrze.

- Musimy być bardziej konsekwentni w swoich meczach, ponieważ w lidze jesteśmy trochę w tyle. Mimo to nadal jest sporo czasu i bierzemy udział we wszystkich, możliwych rozgrywkach. Od tej pory będziemy dawać z siebie wszystko do końca sezonu, aby osiągnąć wszystkie nasze cele.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 1 lutego 2023 | 09:42   

Darmian kocur. Na wahadle zagra, w obronie, pójdzie do przodu a nawet i gola strzeli. Who needs Skriniar?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich