Materazzi: Liczę, że Włoch przesądzi w derbach

19 marca 2023 | 13:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna

Legendarny obrońca Interu Marco Materazzi liczy, że wynik dzisiejszych Derbów Włoch zostanie przesądzony przez kogoś, kto jest mocno związany z ekipą Nerazzurrich.

Włoski emerytowany defensor wypowiedział się o wieczornym pojedynku z Juventusem za pośrednictwem FCInterNews. Dodatkowo Materazzi ocenił pracę Simone Inzaghiego jako trenera Interu.

- Liczę, że tacy gracze jak Barella czy Dimarco będą decydujący w tym meczu. Oni mają silną więź z Interem. Calhanoglu to kolejny tego typu zawodnik, tak samo jak Bastoni czy Lautaro. Dobrze jest widzieć tylu wspaniałych piłkarzy, którzy są mocno związani z klubem.

- Moim zdaniem, Inzaghi to wspaniały trener. Wygrał już przecież kilka trofeów. Nadal jednak brakuje mu zwycięstwa w najważniejszych rozgrywkach, żeby wykonać ten istotny skok jakościowy. Ciężko jest być postrzeganym jako topowy trener bez Scudetto na koncie.

Nadchodzący mecz jest decydujący nie tylko ze względu na historyczne znaczenie, ale również na sytuację w ligowej tabeli. W kwietniu poznamy decyzję, dotyczącą 15 odjętych punktów ekipie Bianconerich. Zakładając, że sąd zwróci zabrane wcześniej oczka, dzisiejsza porażka Interu zapewni Juventusowi drugie miejsce i przewagę 6 punktów nad mediolańskim zespołem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Inter88

Inter88 19 marca 2023 | 13:02   

Nie ważne kto przesądzi Matrix ważne żeby wygrać (edycja 2023.03.19 13:02 / Inter88)

inter00

inter00 19 marca 2023 | 13:46   

Dokładnie, ja chce zobaczyć walkę i zaangażowanie na boisku i nie obchodzi mnie kto strzeli bramkę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich