Liga Mistrzów kluczem do pozostania Inzaghiego

31 marca 2023 | 11:10 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Osoba Simone Inzaghiego budzi skrajne emocje wśród kibiców Interu Mediolan, ale nie wiadomo, czy klub latem pożegna się z włoskim szkoleniowcem. Gianluca Di Marzio uważa, że przyszłość trenera Nerazzurrich jest związana z awansem do półfinału Ligi Mistrzów.

Włoski ekspert od rynku transferowego na antenie Sky poinformował, że Inzaghi prawdopodobnie nie zostanie zwolniony, jeżeli Inter awansuje do 1/2 finału Ligi Mistrzów, a także wylał kubeł zimnej wody dla zwolenników Roberto De Zerbiego.

- Były pewne ataki w Inzaghiego, mniej lub bardziej bezpośrednie, nawet z klubu. Jak wtedy, gdy drużyna niespodziewanie przegrywa i jest trochę goryczy. Ale wtedy zawsze była odpowiedź, która może również przyjść w Lidze Mistrzów. Jeżeli Inzaghi dotrze do półfinału, trudno byłoby dyskutować w sprawie jego przyszłości - poinformował.

- Jednym z wymienionych nazwisk jest De Zerbi, ale wiem, że nie chce wracać do Włoch, chce pozostać w Premier League - odpowiedział pytany o kandydatów na nowego trenera Nerazzurrich. Nie jest łatwo znaleźć konkretny rodzaj trenera, zwłaszcza jeżeli planujesz zmienić swój styl gry - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lombardo

Lombardo 31 marca 2023 | 16:51   

Inzaghi musi odejsc po tym sezonie nawet jesli ogarnie final LM.

Rahi

Rahi 31 marca 2023 | 17:00   

Jeśli ogarnie finał, to ze względu na taką nie inną drabinkę, nie warsztat

Bonhart25

Bonhart25 31 marca 2023 | 17:44   

Niech wygra CL i może odejść w chwale:)

Garon_92

Garon_92 31 marca 2023 | 20:33   

Wiadome że żaden wirtuoz nie przyjdzie trenować w tym klubie ze względu na ograniczenia finansowe. Pozostają tylko ludzie mniej lub bardziej związani przeszłością z klubem. Może moi jak Roma zdecyduje się go pożegnać ale bardziej motta pozostaje w grze

guskap

guskap 1 kwietnia 2023 | 22:23   

Jeśli nasz sukces ma od tego zależeć to wole pożegnać inzaghiego i odpaść w ćwierćfinale


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich