Cesar: Inter może dotrzeć do finału Ligi Mistrzów

18 kwietnia 2023 | 11:57 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Julio Cesar, legendarny bramkarz Interu, za pośrednictwem Amazon Prime wypowiedział się na temat formy Nerazzurrich w Lidze Mistrzów. Dodatkowo bardzo chwalił aktualnego bramkarza mediolańskiego klubu, Andre Onane.

- Myślę, że mogą awansować do finału, wszystko może się zdarzyć w piłce, ale widzę, jak Inter wchodzi do półfinału po zwycięstwie w Lizbonie. Mają wielkie szanse na dotarcie do finału, zmierzą się tam z drużynami, które znają. Inter wyszedł z grupy z zespołami, które mają wystarczającą jakość do gry w późnych etapach tych rozgrywek i zrobił postęp dzięki temu. Gdyby w następnej rundzie były derby, byłoby cudownie, chociaż nawet mecz przeciwko Napoli byłby otwarty.

- Moratti bardzo chciał wygrać Ligę Mistrzów, od razu to widziałem, a potem przyszedł Mourinho. Czuliśmy presję na nas, zawsze czujesz motyle w brzuchu przed takimi meczami. Kiedy zawodnik przestaje to czuć, przestaje mieć pasję. Więc kiedy zaczyna się mecz, jesteś skupiony i zapominasz o wszystkim.

- Lubię Maignana, ale Onana pokazuję, dlaczego Inter go chciał. Wiem, że jest bardzo pozytywnym człowiekiem i optymistycznym facetem. Jest świetnym bramkarzem. Kiedy zaliczasz interwencje to twoja pewność siebie rośnie. Obaj mają teraz świetny okres.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich