12 milionów z biletów na rewanż z Milanem

15 maja 2023 | 14:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Oficjalne ogłoszenie nastąpi jutro wieczorem, gdy rozpocznie się drugi mecz półfinałowy Ligi Mistrzów między Interem a Milanem, ale już dziś wiadomo że jutrzejszy mecz będzie rekordowy pod względem przychodów klubu z biletów.

 każdym razie - podkreśla Corriere dello Sport - końcowa suma wyniesie około 12 milionów euro. Nie jest jednak pewne, czy ta kwota zostanie faktycznie przekroczona. Księgowi przy Viale Liberazione zacierają ręce, ale jeszcze nie zakończyli rozliczeń.

Pobite zostały jednak liczby z pierwszego meczu, który już ustanowił nowy rekord. Tydzień temu Milan ogłosił zebranie 10 461 705 euro przy 75 532 widzach. Inter, z okazji tego wydarzenia, ustalił wyższe ceny, ale to nie powstrzymało kibiców przed pogoń za biletami. Oczywiście będzie wyprzedane. Ale nie tylko na trybunach, również w strefie prasowej. Jest wiele wniosków o akredytację. Zwłaszcza że na miejscu będzie aż 50 nadawców, którzy będą bezpośrednio produkować to wydarzenie. I jest to niespotykana liczba.

Źródło: cef

Polecane newsy

Komentarze: 2

KawaOpole

KawaOpole

15 maja 2023 | 14:34

Miło wrócić na salony,
Inter Pazza Amala

inter00

inter00

15 maja 2023 | 14:39

Niezła sumka, ale dawno nie było okazji, żeby oglądać taki mecz. Mam nadzieję, że kibice na stadionie nie będą zawiedzeni :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich