Sneijder: Inter nie pójdzie do ataku

9 czerwca 2023 | 11:11 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Wesley Sneijder był jednym z bohaterów finału Ligi Mistrzów w 2010 roku. Przed kolejnym finałem z udziałem Nerazzurrich udzielił wywiadu gazecie "Sporting" i pokusił się o przewidywania dotyczące przebiegu meczu.

- Mówię, że skończy się to karnymi. 1:1 po dogrywce. I na koniec Inter wygra.

- Haaland był brakującą częścią City. Naprawdę potrzebowali strzelca, a on robi różnicę w ataku i ma wokół siebie wielu technicznych graczy. Inter? Nie zobaczymy zespołu, który pójdzie do ataku, będą chcieli być bardzo dobrze zorganizowani. City będzie drużyną, która zaatakuje. Potem będziemy musieli chwilę poczekać. Jeśli do przerwy będzie 0:0, będą szanse.

- Potrójna korona City? Mogą to zrobić, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo oczywiście będę kibicował Interowi. W 2010 to było szaleństwo, bo na początku sezonu nie wierzyliśmy, że uda nam się wygrać wszystko. Stało się to w trakcie sezonu, zbudowaliśmy pewność siebie. Tak, myślę, że nasz tryplet ma w sobie coś więcej niż to, co City może zrobić. Podniesienie Pucharu Europy po wygraniu dwóch innych trofeów jest niezwykłe. Gracze City będą chcieli poczuć to samo i na pewno będą skoncentrowani na wygranej.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 9 czerwca 2023 | 13:23   

Oj przydałby się Holender jutro, ale jednak nie w tej formie co na zdjęciu :D

Bonhart25

Bonhart25 9 czerwca 2023 | 14:11   

Z tamtego składu to najbardziej by mam się przydał duet Lucio/Samuel

castillo20

castillo20 9 czerwca 2023 | 19:45   

Z tamtego złotego składu Sneijder był moim ulubieńcem. Był taki moment, że to był najlepszy pomocnik na świecie na swojej pozycji

superofca

superofca 9 czerwca 2023 | 22:26   

Wes miał to coś co sprawiało, że można było o nim mówić, tak samo jak słusznie zresztą o Zibim - bello di notte.

maestro84

maestro84 10 czerwca 2023 | 09:49   

Wiadomo, trochę inne ustawienie, ale tak sobie myślę kto z obecnego składu mógłby się załapać do tamtego finału.... Chyba wymienilbym jedynie Pandeva na Lautaro. Poza tym raczej kiepsko. Tym bardziej cieszy sam udział w dzisiejszym meczu i tym mniejsze mam oczekiwania, choć oczywiście nie mam nic przeciwko żeby przewidywania Wesa się sprawdziły :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich