Rewolucja w bramce Interu?

9 lipca 2023 | 00:44 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Tego lata w Interze może dojść do znaczących zmian wśród bramkarzy. Odejść mogą dotychczasowe numery jeden i dwa, czyli Andre Onana i Samir Handanović. Klub pracuje nad pozyskaniem ich następców.

Według stacji Sportitalia Kameruńczyk uzgodnił indywidualne warunki z Manchesterem United. Podpisze pięcioletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał 6,5-7 milionów euro rocznie. Wyczekiwane jest już tylko porozumienie między klubami.

Nadal nie wiadomo też co będzie z Samirem Handanoviciem. Formalnie od 1 lipca jest on wolnym zawodnikiem, ale rozmowy z Interem nadal trwają. Fabrizio Romano zasugerował, że Słoweniec może nie zdecydować się na przedłużenie umowy.

W tej sytuacji Nerazzurri planują pozyskanie dwóch bramkarzy. Według Romano przygotowali już pierwszą ofertę dla Yanna Sommera z Bayernu Monachium, opiewającą na 6 mln euro rocznie. Przy tym nie rezygnują z pozyskania dużo młodszego Anatolija Trubina z Szachtara Donieck. Jego agenci są aktualnie w Mediolanie i negocjują transfer. Kwota wykupu wyniesie 10-15 mln euro, Ukrainiec podpisze pięcioletnią umowę z pensją 1,8 mln euro.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta

9 lipca 2023 | 00:57

Bardzo jest szkoda Onany, świetny był. Z drugiej strony takich pieniędzy się już nie weźmie, a bramkarz jest pozycją, która jest relatywnie do zastąpienia. Mimo wszystko, jak dla mnie Sommer = Handa, więc nie widzę sensu, żeby go pozyskiwać. Trubin i Handa na zmianę w następnym sezonie może przejść moim zdaniem. Spory zastrzyk gotówki i bramkarz z dużym potencjałem na przyszłość zachowany

kretos

kretos

9 lipca 2023 | 07:19

Problem w tym, że skoro nasi rozmawiają z Handanoviciem, to raczej on nie chce już być rezerwowym i chciałby coś jeszcze pobronić. Dlatego rozglądamy się za zastępstwem dla niego

Garon_92

Garon_92

9 lipca 2023 | 08:05

Sommer może i w Bayernie nie zachwycił ale powiedzmy sobie szczerze cały Bayern również. Ściągnięcie trubina i kogoś doświadczonego to świetna opcja, wiadome że na teraz będziemy na lekkim minusie jeśli chodzi o jakość ale jeśli będzie solidna rywalizacja i młody nie pęknie to będziemy mieli kota w bramce. Szczęsny podobno też jest dostępny xD (edycja 2023.07.09 08:13 / Garon_92)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich