Inter w trakcie rozmów z Wolfsburgiem

14 lipca 2023 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Robin Gosens jest kolejnym piłkarzem Nerazzurrich, który tego lata może pożegnać się z klubem. VFL Wolfsburg jest pierwszym zespołem, który przedstawił oficjalną ofertę za Niemca i rozpoczął rozmowy z Interem.

Sky Sport Italia oraz Gianluca Di Marzio sugerują, że Nerazzurri będą twardo trzymali się ustalonej kwoty 18 milionów euro. Niemiecki klub natomiast proponuje co najwyżej 14 milionów i również może być stanowczy przy tej ofercie.

Możliwe jest, że uruchomienie tych rozmów spowoduje, że również inne kluby zainteresowane Gosensem przedstawią swoje oferty. Mowa tu głównie o Unionie Berlin, Bournemouth oraz Nottingham Forest.

Nerazzurri zapłacili za Gosensa prawie 28 milionów w zeszłym roku. Mimo iż będą oni stratni na tym zawodniku, nie chcą mu robić problemów, ponieważ wiedzą, jak ważna jest dla niego gra w podstawowej jedenastce.

Dodatkowo Inter ma już przygotowane zastępstwo w razie domknięcia transferu. Tylko jak niemiecki wahadłowy opuści Mediolan, gracz Monzy Carlos Augusto ma zostać sprowadzony w jego miejsce.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Pepesz1908

Pepesz1908

14 lipca 2023 | 14:18

Oddać im tego partacza tak żeby wyszło na zero. Innej opcji nie widzę. Gość musi się nauczyć grać pod presją bo jest cienka faja póki co


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich