Zabawna sytuacja Dumfriesa i Mbappe

14 października 2023 | 13:09 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj odbył się mecz kwalifikacyjny do EURO 2024 pomiędzy Holandią a Francją. Ekipa Trójkolorowych wygrała 2-1, a w drużynie gospodarzy 62 minuty rozegrał Denzel Dumfries.

Pod koniec pierwszej połowy tego spotkania doszło do zabawnej sytuacji, która obiegła już wszystkie media społecznościowe. Wahadłowy Interu pędził prawą stroną boiska, a jego śladem podążał Kylian Mbappe. Holender chciał w pewnym momencie dośrodkować piłkę, ale uderzył stopą o murawę, co spowodowało jego upadek. Denzel spróbował wymusić jednak faul po rzekomym zagraniu napastnika PSG i sędzia się na to nabrał. Kylianowi nie spodobała się taka kolei rzeczy i postanowił strollować zachowanie piłkarza Interu.