Pavard bohaterem meczu Francji

18 października 2023 | 07:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W meczu na stadionie Pierre Mauroy pomiędzy Francją a Szkocją, obrońca Interu - Benjamin Pavard, który zdobył dwie bramki, stał się bohaterem spotkania.

Po meczu wyraził swoją radość z goli zdobytych w barwach reprezentacji Francji podczas rozmowy dla stacji TF1: - To niesamowite uczucie, dziękuję trenerowi Didierowi Deschampsowi za zaufanie, które mi okazał, pozwalając mi grać jako środkowy obrońca po tym, jak grałem na pozycji prawego obrońcy. Myślę, że wszyscy zauważyli, że środkowy obrońca to moja prawdziwa pozycja, zobaczymy co będzie dalej; dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy.

Pavard opowiadał również szczegółowo o obu zdobytych bramkach: - Jestem całkiem zdolny do strzelania goli, w zeszłym roku zdobyłem siedem bramek dla Bayernu. Cieszę się, że udało mi się strzelić. Pierwszy gol uderzyłem naprawdę dobrze, był świetnie wykonany róg i trafiłem idealnie, co było świetne. Czułem się bardzo dobrze. Czułem, że mogę strzelić gola dziś wieczorem. Ktoś nawet przewidział, że zdobędę bramkę i miał rację, strzeliłem dwa razy.

Źródło: Fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich