Dwie opcje dla Luciena Agoume

1 listopada 2023 | 10:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Lucien Agoume nie opuścił latem Mediolanu, ponieważ nie pojawiła się żadna ciekawa opcja. Młody Francuz liczył jednak, że nabierze cennego doświadczenia z pierwszą drużyną Interu.

Niestety, Simone Inzaghi nie jest chętny, żeby korzystać z usług pomocnika. 4 minuty w spotkaniu z Salernitaną to wszystko, na co mógł liczyć Agoume. W takiej sytuacji należy znaleźć mu nowe miejsce podczas zimowego okienka transferowego.

Ważne, żeby nowy pracodawca zapewnił Lucienowi dostatecznie dużo czasu gry. Pytanie również, jaka również ma być forma ewentualnego transferu. Opcje są dwie.

Jeśli któryś klub z Serie A będzie chętny na sprowadzenie Francuza, wtedy Interowi będzie zależało na wypożyczeniu. Jeśli jednak będzie to ktoś spoza Włoch, to w grę będzie również wchodzić transfer definitywny.

Agoume występował do tej pory w dwóch francuskich zespołach - Brest oraz Troyes. W obu mógł liczyć na regularne występy. Jeśli chodzi o włoskie podwórko, to Francuz był również na wypożyczeniu w Spezii. Tam jednak trener Vincenzo Italiano miał wątpliwości co do jego użyteczności i nie stawiał na niego zbyt często.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Garon_92

Garon_92

2 listopada 2023 | 14:59

We Włoszech raczej nie odpali a szkoda bo coś tam czasem pokazywał jak wchodził. Jeśli zagranicą to minimum wypożyczenie z wykupem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich