Carboni strzelił gola Juventusowi

1 grudnia 2023 | 23:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Otwierając 14 kolejkę Serie A, odbył się wieczorem mecz pomiędzy Monzą a Juventusem. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść Juventusu, ale to właśnie Monza dała kibicom powody do zainteresowania, szczególnie fanom Interu Mediolan.

W składzie Monzy znalazł się Valentin Carboni, młody zawodnik wypożyczony z Interu Mediolan. Carboni wyróżnił się na tle innych, zdobywając jedyną bramkę dla swojego zespołu w doliczonym czasie gry. Niestety radość gospodarzy trwała krótko, ponieważ niedługo potem, do siatki trafił Gatti, dając Juventusowi cenne zwycięstwo, wcześniej bramkę dla Juve zdobył Rabiot.Ten gol, choć nie zapewnił zwycięstwa Monzy, pokazał potencjał młodego gracza, który na pewno będzie obiektem zainteresowania kibiców i analityków piłkarskich.

Juventus natomiast pokazuje, że będzie głównym rywalem Interu do Scudetto w sezonie 2023-2024.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

AK47

AK47

1 grudnia 2023 | 23:46

"Ten gol, choć nie zapewnił zwycięstwa Monzy, pokazał potencjał młodego gracza" - tak patrzę na powtórkę, patrzę i się zastanawiam, jaki potencjał pokazał ten gol, skoro to było dośrodkowanie, które wpadło do bramki, bo adresat - Mota minął się z piłką i zmylił Szczęsnego...

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

1 grudnia 2023 | 23:52

no cóż, nie pomogę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich