Di Lorenzo: Inter na innym poziomie

4 grudnia 2023 | 09:30 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Napoli będzie długo rozpamiętywać wczorajszy mecz z poczuciem rozgoryczenia. Inter przyjechał na stadion Armando Maradony i zdominował ekipę Waltera Mazzarriego.

Kapitan zespołu spod Wezuwiusza Giovanni Di Lorenzo przyznał w pomeczowym wywiadzie, że różnica klas obu drużyn była aż nadto widoczna. Niektórzy już zdołali określić wczorajsze spotkanie, jako przekazanie mistrzowskiej pałeczki.

- Jest obecnie duża różnica w poziomach i nie ma mowy o żadnym Scudetto. Musimy na spokojnie rozgrywać mecz po meczu i zobaczymy, w jakim miejscu stoimy.

- Wiadome jest, że nie cieszy nas dzisiejszy wynik, mimo że daliśmy dobry występ. Przynajmniej staramy się znowu grać w piłkę i tworzymy dużo okazji. Jedyna sprawa to brak finalizacji i to jest rozczarowujące.

- Mazzarri spróbował zebrać wszystkich do kupy, ponieważ to był ciężki okres dla nas, szczególnie patrząc na wyniki. Przywrócił w nas pewność siebie, ponieważ jesteśmy silnym zespołem, mimo że nie mieliśmy dużo czasu na treningach. Trener zna już ten klub i atmosferę w Neapolu, więc to pomaga.

- Teraz zagramy z Juventusem i wiemy, jak ważny jest to pojedynek dla naszych fanów. Przygotujemy się do niego najlepiej, jak potrafimy. Jest widoczna luka, ale w futbolu wszystko jest możliwe. Nie zasłużyliśmy na porażkę w ostatnich dwóch spotkaniach.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich