W poniedziałek testy medyczne Sensiego

27 stycznia 2024 | 18:47 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Transfer Stefano Sensiego do Leicester City jest już na ostatniej prostej. Pomocnik Interu ma przejść badania lekarskie w centrum medycznym angielskiego klubu w najbliższy poniedziałek.

Nerazzurri mają otrzymać 2 miliony euro za piłkarza, a sam Sensi otrzyma kontrakt warty 3 miliony euro za sezon. Cała transakcja została już potwierdzona przez Sky Sport Italia, La Gazzettę dello Sport oraz przez Fabrizio Romano.

Umowa Włocha będzie również zawierać liczne bonusy m.in. za awans do Premier League i procent prowizji od sprzedaży. Zawodnik będzie teraz współpracował z trenerem Enzo Marescą i zastąpi w zespole Leicester innego, byłego piłkarza Interu - Cesare Casadei. Młody pomocnik grał w Lisach na wypożyczeniu, ale Chelsea postanowiła szybciej zakończyć jego pobyt poza Londynem.

Sensi ma 28 lat na karku i od dłuższego czasu występuje na scenie Calcio. Jego kariera stanęła w miejscu z powodu powtarzających się problemów z kontuzjami. Zawodnik znany jest jednak ze swojego talentu i wszyscy pamiętają jego wspaniałe występy na początku przygody z Interem.

Włoski pomocnik poleci do Anglii w poniedziałek rano, ponieważ jutro będzie jeszcze potrzebny na meczu Interu z Fiorentiną. Wszystko ze względu na zawieszenia Calhanoglu oraz Barelli. Oby tylko nie złapał kolejnego urazu...

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

maestro84

maestro84

27 stycznia 2024 | 20:44

Nie życzę mu tego, ale w Anglii od samego patrzenia na grę może się połamać :/


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich