Moratti: Juventus jest denerwujący

8 lutego 2024 | 18:50 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Były prezydent Interu, Massimo Moratti, w rozmowie z radiem RAI podzielił się swoją opinią na temat zburzenia San Siro, a także docenił dobrą grę zespołu Nerazzurrich.

- San Siro to wciąż wspaniały obiekt. Problem stadionowy to problem na poziomie kraju. Nie dotyczy to Mediolanu oraz Rzymu, gdzie stadiony w dalszym ciągu są piękne. Dla mnie nasz stadion wciąż pozostaje spektakularny. San Siro posiada jedną, kluczową zaletę; widzowie mają doskonały widok na boisko. To jest najważniejsze. Zawsze można pracować nad poprawą pewnych aspektów, ale w mojej opinii, zburzenie San Siro jest przesadą.

- Wierzę, że Inter jest znacznie mocniejszy niż reszta zespołów. Juventus jest denerwujący, grają bardzo pragmatycznie. Inter natomiast gra ładnie i kolekcjonuje dobre wyniki. Nie wiem, kto ostatecznie zwycięży, ale Inter na pewno na to zasługuje. Drużyna rośnie zgodnie z planem i przyciąga godne uwagi wsparcie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Dziarski

Dziarski

8 lutego 2024 | 20:01

odnośnie GM: święte słowa

turbocygan

turbocygan

9 lutego 2024 | 08:51

Moratti ładnie, dyplomatycznie określił, że Juventus gra taktyczny beton. Poza oszustwami, tylko z tym kojarzę ten klub ;D

Granit Xhaka

Granit Xhaka

10 lutego 2024 | 10:17

Juventus to wkurwiający beton i do tego złodzieje.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich