De Rossi: dla mnie to był prawidłowy gol

11 lutego 2024 | 08:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Podczas konferencji prasowej po porażce z Interem, Daniele De Rossi również odniósł się do pierwszego gola nerazzurrich, uznawanego po weryfikacji przez VAR:

- Rozmawiałem z Guidą i powiedziałem mu, że wiele spalonych zostało odgwizdanych, ale dla mnie to nigdy nie jest spalony. Jedyna kontrowersja dotyczy tego, wiele razy odgwizdywano takie spalone, ale moim zdaniem kierunek jest taki, aby takie gole uznawać. Regulamin nie jest dobrze napisany, każdy dotyk czy uderzenie w twarz to żółta kartka i wszyscy na ziemi, każdego spalonego chcemy przedstawić jako aktywnego, a nie jest to takie proste, powinni nam pomóc w przepisaniu regulaminu. To mi się mniej podoba z powodu jednego zawodnika mniej, chciałbym jeszcze raz zobaczyć ten gol, bo jeszcze go dobrze nie przeanalizowałem, ale dla mnie powinien być uznany. Zobaczyłem go szybko w przerwie, pozycja Thurama nie wydawała mi się wpływająca, dla mojego futbolu to gol, dla dzisiejszego futbolu to spalony, ale dla futbolu, który chcemy ścigać, to nie jest spalony.

Źródło: Fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 3

Dziarski

Dziarski

11 lutego 2024 | 14:07

Szac

master

master

12 lutego 2024 | 13:05

Wszedłem na stronę kibiców Romy po spotkaniu żeby poczytać jak z ich perspektywy całą sytuacją wyglądała i nie mieli żadnych pretensji o sędziowanie i tą sytuację Thurama, z resztą DDR wypowiedział się na ten temat ponieważ został wywołany przez dziennikarzy. Oczywiście odmienna jest komunikacja światka dziennikarskiego oraz kibiców z Turynu czy drugiej strony Mediolanu.

Jeszcze raz podkreślam że Inter nie ma we Włoszech swojego przedstawiciela w mediach. LGdS jest pro Milan

Garon_92

Garon_92

12 lutego 2024 | 16:55

No i szacun że nie szuka dziury tam gdzie jej nie ma. Oczywiście że pozycja thuram nie była absorbująca bo on atakował głową piłkę dośrodkowania a potem chwytamy przez manciniego w ogóle się znalazł blisko zarówno bramkarza jak i obrońcy Romy. Najbardziej to Patricio był skupiony na wykopaniu manciniego z przed własnej twarzy xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich