Lautaro skarcił Juventus

13 lutego 2024 | 10:21 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby2 min. czytania

Nazywa się Lautaro, nie Martinez, ale Giannetti, jednak szybko nauczył się sprawiać ból Juventusowi, jak Toro, kapitan Interu. Właśnie to jego uderzenie w polu karnym skazało Juventus na pierwszą domową porażkę sezonu, dając Udinese spektakularny cios na Allianz Stadium. Drużyna Gabriele Cioffiego triumfuje na boisku Starej Damy właśnie dzięki zrywowi obrońcy, który przybył na rynek transferowy w styczniu, będąc zdolnym do wbicia piłki do siatki po błędnym wybiciu Alex Sandro, co zaskoczyło będącego w dobrej formie Wojciecha Szczęsnego.

Przed tą bramką drużyna Massimiliano Allegriego próbowała zareagować, ale robiła to w sposób skomplikowany i mało przekonujący, a dodatkowo napotkała na swojej drodze mur ustawiony sumiennie przez Friulczyków, którzy doskonale bronią przewagi i ostatecznie unieśli ręce do nieba w geście triumfu.

Nie da się ukryć, że to wymarzony rezultat dla Interu. Juventus się zapętlił: tylko jeden punkt w ostatnich trzech meczach, Inter pozostaje siedem punktów do przodu z meczem zaległym do zagrania i teraz może być uznany za uciekającego ze Scudetto. Ba, teraz Bianconeri muszą oglądać się za siebie na Milan, który jest tylko punkt za nimi.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 2

Garon_92

Garon_92

13 lutego 2024 | 16:00

Ten wynik to woda na nasz młyn, teraz nawet przy jakiejś porażce z Atalanta wciąż jest 7 pkt przewagi przy równej liczbie meczy. Super bufor, a jaki ubaw jak się czyta komentarze płaczków że należał im się karny bo obrońca zagrał ręką. Szkoda że to podpierająca przy wślizgu miał ją przy ciele a w dodatku została nabita bo wcześniej dostał w plecy potem kolega odbił mu w rękę. Ah... Tak to jest jak skończyła się kasa na przekupstwa i zaczynamy grać na równi z innymi

TheClear

TheClear

14 lutego 2024 | 21:45

....ale tytuł :D wzbudził zainteresowanie i zaskoczył.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich