Ultrasi Interu na płycie Kanyego Westa

18 lutego 2024 | 14:51 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

9 lutego został wydany nowy album Kanyego Westa i Ty Dolla $ign zatytułowany Vultures 1. Czemu to wydarzenie jest związane z Interem? Okazuje się, że w dwóch utworach na tej płycie występują kibice z Curva Nord.

Ekipa ultrasów jest ujęta jako współtwórcy piosenek Stars oraz Carnival, a organizacją ich śpiewów zajęli się producenci Federico Secondome i ZLYAH. Dlaczego akurat fani Nerazzurrich zainteresowali amerykańskiego muzyka?

Kanye West znany jest ze swojego zamiłowania do różnego rodzaju chórków. Ultrasi z Curva Nord to natomiast jedni z najbardziej hałaśliwych grup kibiców wszystkich klubów piłkarskich. Atmosfera, jaką tworzą na meczach Interu Mediolan, jest niezastąpiona. Oprócz śpiewów imponują oni swoimi banerami i oprawami, zwłaszcza wokół kultowego stadionu Giuseppe Meazzy.

W internecie krąży filmik, w którym kilku członków grupy Curva Nord pracuje w studiu nad nagraniem wspomnianych piosenek. Jest to z pewnością wielka rzecz, że kibice Interu są częścią twórczości jednego z najbardziej znanych twórców muzycznych na świecie.

Z drugiej zaś strony Kanye West to źródło wielu kontrowersji. Również ten nowy album został wydany w świetle konfliktów, gdyż dystrybutor nie chciał współpracować z muzykiem i ma zamiar usunąć ten krążek z serwisów streamingowych.

Źródło: dailymail.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca

18 lutego 2024 | 23:23

Kanye West to kretyn ale jednocześnie ofiara cancel culture. Mam bardzo ambiwalentne odczucia wobec niego ale fakt, że nasi ultrasi pojawią się na tej płycie akurat wydaje mi się pozytywną wiadomością.

Dziarski

Dziarski

20 lutego 2024 | 12:17

West to oszołom ale i tak fajnie, że to akurat Inter będzie na językach


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich