Marotta: Droga Inzaghiego jest nadzwyczajna

20 lutego 2024 | 23:38 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Beppe Marotta, dyrektor generalny Interu, rozmawiał z mikrofonami Mediaset przed meczem Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Oto, co powiedział na temat przyszłości klubu: "To pytanie dotyczy właścicieli, i nie chciałbym wchodzić w szczegóły, mogę jedynie powiedzieć, że w rozmowach z Zhangiem w ostatnich dniach wyczuwalna jest chęć rozmów na temat planowania: to znak ciągłości. Zhang stworzył model, który przynosi zadowolenie, zasługuje na uznanie za swoją pracę."

- Każdy klub ma swoją tożsamość: to była moja długa podróż, ale przyniosła rezultaty. Dostrzegam silną odpowiedź ze strony wszystkich, wielkie poczucie przynależności i także doświadczenie: fakt, że dojrzeliśmy, przegrywając w finale, pokazał, jak ważna jest pewność siebie, by odnosić zwycięstwa. Otrzymaliśmy wiele komplementów, które nas bardzo cieszą.

- Inzaghi, nowy Ferguson? Nie wiem, do kogo go porównać jako trenera, czy to do Fergusona, czy Guardioli: którego dzielą dekady doświadczenia. Dotychczasowa droga Inzaghiego jest nadzwyczajna, wszedł cicho i przetrwał okres krytyki, by stać się trenerem stosującym metodę pięknej gry, więc cieszymy się nim i chcielibyśmy przedłużyć naszą współpracę jak najdłużej.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich