Marko Arnautović piłkarzem meczu z Atletico Madryt

20 lutego 2024 | 23:45 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marko Arnautović otrzymał po meczu z Atletico statuetkę dla najlepszego piłkarza meczu.

Austriak na boisku pojawił się tuż po przerwie, zastępując kontuzjowanego Marcusa Thurama. Po jego wejściu akcje Interu zaczęły się zazębiać i Inter coraz mocniej napierał na bramkę Jana Oblaka.

Rezerwowy napastnik nie potrafił jednak wykorzystać kolejnych stuprocentowych sytuacji, które stworzyli mu koledzy. Co się jednak nie udało wcześniej, udało się później. W końcu po błędzie Atletico i strzale Lautaro odbitym przez bramkarza, trafił do siatki zapewniając Nerazzurrim cenne zwycięstwo.

Miejmy nadzieję, że bramka i nagroda okaże się przełomowa dla naszego rezerwowego i jego występy w koszulce Interu będą coraz lepsze.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

Bartek2301

Bartek2301

21 lutego 2024 | 00:17

Kurczę, w tej akcji, w której strzelił nad bramką wykonał kawał dobrej roboty, ładnie zagrali z Lautaro, a później takie pudło. No szkoda tej akcji.

Oba

Oba

21 lutego 2024 | 06:59

Chrisu lubi to :)))

Dziarski

Dziarski

22 lutego 2024 | 09:48

od zera do bohatera. 30 cm w prawo i ta dobitka by nie wpadła, a hejtom nie byłoby końca. zgadzam sie z @BARTEK2301. w Arnie przede wszystkim musi się podobać, że on bardzo chce. Myślę, że te pudła też wynikają z tego że chce aż za bardzo. Takie bramki jak wczoraj dodają pewności i myślę, że jest w nim duży potencjał, żeby poprawił skuteczność


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich