Rozwój Barelli - popracował nad jedną rzeczą?

23 lutego 2024 | 13:32 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Pomocnik Interu dojrzewa pod każdym względem: dla nerazzurrich pozostaje niezbędny

Kolejne występy godne aplauzu, kolejny dowód na osiągnięty poziom także na arenie międzynarodowej: Nicolò Barella przeciwko Atletico Madryt był jednym z liderów Interu, a jego rozwój na każdej płaszczyźnie jest widoczny dla wszystkich. Technika, ale także mentalność. Z tego powodu nerazzurri planują przedłużyć z nim kontrakt i jeszcze bardziej go zabezpieczyć, jak pisze Tuttosport:

"Z agentem włoskiego zawodnika już odbyło się spotkanie w Rijadzie, w dniach poświęconych Superpucharowi, ale - na razie - Inter nie spieszy się, ponieważ najpierw muszą zostać zamknięte sprawy związane z Lautaro Martinezem. Plik jednak został już otwarty i jest przekonanie, że można go zamknąć w czasach, które wiążą się z ważną negocjacją (przedłużenie kontraktu pomocnika powinno trwać do 2028 lub 2029 roku z pensją wynoszącą 7 milionów)"

"Barella coraz bardziej jako dynamo Interu. Włoski zawodnik, poza tym, rozpoczął pracę nad sobą, aby ograniczyć wybuchy gniewu podczas meczu, które do ostatniego sezonu kosztowały go wiele żółtych kartek i zbyt wiele energii marnowanej na niepotrzebne protesty. I rezultaty zaczynają być widoczne: po tym, jak Inzaghi publicznie skrytykował go za żółtą kartkę otrzymaną w finale Superpucharu (która wykluczyła go z meczu we Florencji), Barella ma jeszcze nieskazitelną kartotekę, co świadczy o tym, ile uwagi poświęca także na utrzymanie kontroli nad emocjami na boisku.

A świetny mecz rozegrany z Atletico Madryt pokazał, że jeśli skupi się tylko na grze, włoski zawodnik jest pomocnikiem kompletnym jak niewielu w Europie.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 1

Młody

Młody

23 lutego 2024 | 23:49

Pamiętajmy o rodzinnej tragedii Nicolo, jego żona bodajże poroniła i to również miało wpływ na przeciętną pierwszą połowę sezonu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich