Talent Carboniego rozkwita w Monzy

25 lutego 2024 | 09:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Młoda gwiazda z 2005 roku, należąca do Interu i wypożyczona do Monzy, ma wielu wielbicieli: sytuacja i najnowsze informacje na temat przyszłości Valentina Carboniego.

18 występów do tej pory, udekorowanych dwoma golami i trzema asystami. Wpływ Valentina Carboniego na Serie A przekroczył wszelkie oczekiwania. Decyzja Interu o wypożyczeniu zawodnika urodzonego w 2005 roku do Monzy okazała się strzałem w dziesiątkę.

Pod wodzą Raffaele Palladino, 18-latek rośnie z dnia na dzień, demonstrując stopniową poprawę. Nie bez powodu znalazł się na celowniku selekcjonera Argentyny, Lionela Scaloni, który śledzi go uważnie od miesięcy.

Inne kluby również wykazały zainteresowanie i zgłosiły się w styczniu. Wśród nich Fiorentina, która zaproponowała 15 milionów euro za zawodnika urodzonego w 2005 roku, z "Nie, dziękuję!" ze strony zarządu Interu, który nie chce pozbywać się swojego klejnotu.

Jak podaje Calciomercato.com, każda decyzja dotycząca przyszłości Carboniego została odłożona do następnego lata.

"Jego wartość rynkowa może tylko wzrosnąć, zwłaszcza jeśli do tej aukcji dołączą również kluby angielskie".

"Newcastle już kilkakrotnie wysyłało swoich obserwatorów, aby z bliska śledzić numer 21 Monzy, gotowego do poważnego działania za kilka miesięcy":

Źródło: calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 3

Chrisu

Chrisu

25 lutego 2024 | 11:01

Dać mu szansę i ogrywac.

el_loco

el_loco

25 lutego 2024 | 21:11

Ja z kolei uważam by go sprzedać!

silvio

silvio

27 lutego 2024 | 07:51

Wychować i sprzedać, a do gry w lidze zawodnicy z wolnego transferu. Taka polityka. Ekonomicznie na plus. Szkoda tylko oddawać tak wielu. Osobiscie wolałbym żeby został. Gdyby tylko Zhang miał wystarczajacy budżet aby nie sprzedawac to byłoby idealnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich