Thuram i Acerbi wrócą do treningów z zespołem?

1 marca 2024 | 09:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Trener może odzyskać Acerbiego i Thurama, którzy opuścili ostatnie mecze i od dziś powinni trenować z resztą grupy.

Dobre wieści dla Interu i Inzaghiego przed poniedziałkowym meczem z Genoą. Trener może odzyskać Acerbiego i Thurama, którzy opuścili ostatnie mecze i od dziś powinni trenować z resztą grupy.

- Inzaghi odzyskuje zawodników. To tytuł dnia, który widział Appiano wypełnione tylko przez zawodników kontuzjowanych. I dla trenera nadeszły dobre wieści. Przede wszystkim od Acerbiego i Thurama: zarówno obrońca, jak i napastnik zwiększyli obciążenia treningowe, łatwo można sobie wyobrazić, że między dzisiaj a jutrem będą znowu trenować w grupie, w porę zatem, aby wrócić do składu na poniedziałek przeciwko Genoi - pisze La Gazzetta dello Sport.

Większa ostrożność obowiązuje jednak w przypadku Calhanoglu, również dlatego, że kontuzja Turka jest bardziej świeża w porównaniu z kontuzjami kolegów. Pomocnik wróci do dyspozycji na mecz z Bologną, cztery dni przed starciem z Atletico Madryt. I jasne jest, że wszystkie rozważania, biorąc pod uwagę już zgromadzoną przewagę w tabeli nad drugim miejscem, należy czytać w kontekście Ligi Mistrzów. Jeśli przewaga nad Juventusem i Milanem by zmalała, wówczas Inter mógłby także przyspieszyć powrót Calhanoglu, tymczasem panuje spokój.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 1

el_loco

el_loco

1 marca 2024 | 09:54

Liczę jednak, że Inzaghi nie będzie chciał rezygnować z de Vrija w meczu z Atletico. Grają świetnie w obronie. Po co zmieniać?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich