Inter spotkał się z agentem piłkarza Genoi

6 marca 2024 | 08:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Nie tylko Michele Di Gregorio, ale również Josep Martinez jest jednym z kandydatów na wzmocnienie bramki Interu w przyszłym sezonie. Przedstawiciele Nerazzurrich spotkali się już podobno z agentem golkipera Genoi.

Zespół Hiszpana był ostatnim przeciwnikiem Interu w ligowych rozgrywkach. Porażka ekipy gości nie była jednak spowodowana słabą dyspozycją bramkarza, wręcz przeciwnie. Martinez wykonał kilka efektownych interwencji, dzięki którym jego zespół do samego końca walczył o remis.

Ogólnie jest to bardzo dobry sezon w wykonaniu hiszpańskiego zawodnika. W swoim pierwszym sezonie w Serie A Martinez imponuje swoją umiejętnością zatrzymywania strzałów. W Genoi odgrywa większą rolę, niż z początku zakładano. Ma to odzwierciedlenie na grę całego zespołu, który zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli, 10 punktów nad strefą spadkową.

Forma Yanna Sommera może widocznie spaść w przyszłym sezonie i wszyscy w Interze są tego świadomi. Trwają prace nad znalezieniem zastępcy Szwajcara i na szczycie listy miał znaleźć się Michele Di Gregorio. Sieć poszukiwań jest jednak szersza, dlatego zbadana została również dostępność Josepa Martineza.

FCInterNews donosi, że w siedzibie Nerazzurrich widziany był Sergio Barilla, czyli agent bramkarza. Pytanie tylko jakie 25-latek postawił wymagania i czy poczynione zostały jakieś wstępne ustalenia.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Garon_92

Garon_92

6 marca 2024 | 09:00

Powinien byc tańszy od Michelle, bronić potrafi pokazuje to w genoi. Pytanie co z tym Brazylijczykiem z włoskim paszportem bento z atletico paranense? (edycja 2024.03.06 09:02 / Garon_92)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich