Onana: Pozdrowienia dla kibiców Interu

15 kwietnia 2024 | 09:54 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Nie będzie mógł być obecny na derbach, ale chciał być na San Siro przeciwko Cagliari: były bramkarz Interu wyraził swoje szczęście z powodu nadchodzącego Scudetto.

André Onana, były bramkarz Interu, obserwował z trybun mecz Interu z Cagliari. Przed meczem serdecznie przytulił Barellę. Jak pokazało DAZN w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych, mówił o swoim powrocie do Mediolanu na jedną noc:

- Jak się czuję? dobrze, cieszę się, że tu jestem. Pozdrowienia dla kibiców Interu. Dla mnie Inter to rodzina. Z kibicami Interu zawsze jesteśmy zjednoczeni, pozdrowienia dla nich i mocne uściski. Jakie to uczucie, kiedy Inter ma wygrać Scudetto? Cieszę się z tego, jestem tu, aby dać siłę. Nie będę mógł być tu w przyszłym tygodniu, dlatego przyszedłem teraz z gratulacjami.

- To historyczny moment dla drużyny, jestem bardzo zadowolony z zespołu, który pracował bardzo dobrze. I mam nadzieję, że w przyszłym roku i w kolejnych latach będą kontynuować w ten sposób. Żal, że nie jestem częścią tego? Nie, jestem szczęśliwy tam, gdzie jestem. Ale bardzo się cieszę z Interu, to fantastyczny zespół z fantastycznymi graczami i wspaniałym trenerem. To emocjonujący moment dla mnie, gdy myślę o wszystkim, co zrobiliśmy w zeszłym roku razem. Pożegnałem wszystkich, Denzela de Vrija, ale także wszystkich innych.

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 4

shakurspeare

shakurspeare

15 kwietnia 2024 | 13:20

wracaj chlopie bo z tytm dziadem nie wyczymie.

darren

darren

15 kwietnia 2024 | 14:04

Buduje grunt pod powrót:D

vlodek2532

vlodek2532

15 kwietnia 2024 | 14:30

Just lakaka thinks.... Wracaj Andre

Garon_92

Garon_92

15 kwietnia 2024 | 20:29

Dobra Andrzej jeszcze jeden sezon wygłupów i sami cię oddadzą a tu wracasz do normalnie gry! XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich