Barella najlepiej zarabiającym włoskim graczem?

10 maja 2024 | 13:54 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nicolò Barella wkrótce podpisze przedłużenie kontraktu z Interem, stając się najlepiej opłacanym włoskim piłkarzem w Serie A z wynagrodzeniem 7 milionów euro rocznie, włączając bonusy.

Jego obecna umowa z mistrzami Serie A wygasa w czerwcu 2026 roku, ale dyrektor Piero Ausilio stwierdził kilka dni temu, że reprezentant Włoch prawdopodobnie podpisze nowy kontrakt jeszcze przed swoim kolegą z drużyny, Lautaro Martinezem.

Gazzetta twierdzi, że nowy kontrakt Barelli będzie obowiązywał do czerwca 2029 roku, a jego wynagrodzenie wzrośnie z 5 milionów euro rocznie do 6,5 miliona euro rocznie plus dodatki.

Według Gazzetty, bonusy w kontrakcie Barelli będą "łatwe do osiągnięcia", co oznacza, że jego wynagrodzenie może wzrosnąć do 7 milionów euro za sezon.

Oznacza to, że stanie się on najlepiej zarabiającym włoskim piłkarzem w lidze, wyprzedzając swojego kolegę z drużyny, Alessandro Bastoniego, który obecnie zarabia 5,5 miliona euro za sezon, oraz gwiazdę Juventusu, Federico Chiesę, który zarabia 5 milionów euro rocznie w Turynie.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

11 maja 2024 | 09:48

Najlepszy włoski piłkarz, to nie ma co się dziwić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich