Dwaj następcy Acerbiego i De Vrija?

29 maja 2024 | 09:48 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Nie ma wątpliwości co do jakości Acerbiego i De Vrija, ale metryka nie kłamie i Inter słusznie zaczyna planować przyszłość także na pozycji środkowego obrońcy.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, ludzie odpowiedzialni za transfery monitorują kilku graczy. Wśród nich bez wątpienia znajduje się Bijol z Udinese: 25-letni reprezentant Słowenii ma kontrakt ważny do 2027 roku, a Udinese wycenia go na 15-20 milionów euro. Za dużo? Włączenie do transakcji kilku młodych zawodników jako część wymiany uczyniłoby operację mniej skomplikowaną.

Z kolei Solet, francuski obrońca z Salzburga może być tańszą opcją, ponieważ jego kontrakt wygasa za rok i na razie nie wydaje się być zainteresowany jego przedłużeniem. Ma 24 lata, szerokie doświadczenie w Lidze Mistrzów, może grać także jako boczny obrońca, jest fizycznie dominujący i ma duże możliwości rozwoju. Z uwagi na ryzyko jego utraty za darmo za dwanaście miesięcy, Salzburg nie może liczyć na uzyskanie więcej niż dziesięciu milionów euro - dodaje gazeta.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

29 maja 2024 | 11:32

Acerbi to już max 1 sezon u nas zagra, ale de Vrij to jeszcze spokojnie 2-3 sezony jest w stanie rozegrać na dobrym poziomie. Na pewno przyda się w szkoleniu następcy Acerbiego.

castillo20

castillo20

29 maja 2024 | 16:02

I właśnie za sezon dopiero powinniśmy się martwić. Teraz są ważniejsze pozycje do obsadzenia. Poza tym Acerbi może zostać rezerwowym w następnym sezonie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich