Betsson & Inter - wkrótce ogłoszenie współpracy

18 czerwca 2024 | 12:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Betsson Sport będzie nowym głównym sponsorem Interu na sezon 2024/25. Szwedzka firma wybrała Nerazzurrich z konkretnych powodów: widoczność i globalne znaczenie. Z wieloma rozgrywkami do rozegrania (i może wygrania), z Lautaro Martinezem i jego kolegami zaangażowanymi w grę we Włoszech, Europie i na świecie (ważne i decydujące szczegóły).

W tym roku Betsson był sponsorem Pucharu Grecji (Greek Cup Betsson), w zeszłym roku w Argentynie można było zobaczyć logo na koszulkach Boca Juniors i Racingu Avellaneda, a do końca tego sezonu także na strojach kolumbijskiego Atletico Medellin. Chociaż firma ze Sztokholmu jest liderem w swojej branży, która powstała w latach 60., w Włoszech była jeszcze stosunkowo nieznana, mimo że promowała Messinę i Juve Stabię w Lega Pro poprzez Star Casinò Sport (kolejny z jej włoskich aktywów-stron internetowych).

Aby uzyskać natychmiastowy, istotny zwrot, biorąc pod uwagę liczbę widzów, zdecydowano o dużej inwestycji w drużynę mistrza Włoch. To nie był przypadkowy wybór, celowo zaplanowany, jak wybór Francesco Tottiego do promowania marki w ostatnich miesiącach.

Firma posiada różne marki i licencje umożliwiające działalność w Europie: Litwa, Łotwa, Estonia, oczywiście także Szwecja, a także na całym świecie, jak Argentyna, Kenia, Nigeria i Kolumbia. Ponieważ Betsson AB jest notowana na giełdzie, informacje o inwestycjach są corocznie publicznie udostępniane w szczegółowy sposób.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich