Lautaro odlicza dni do powrotu

1 sierpnia 2024 | 10:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Kapitan Interu wróci w przyszłym tygodniu z wakacji w Stanach Zjednoczonych, które spędził z rodziną po zwycięstwie w Copa America z Argentyną.

- "Manca poco" (Zostało niewiele). Toro już rozpoczął swoje odliczanie do powrotu. Lautaro Martinez, kapitan Interu, w swoich relacjach na Instagramie pozuje w koszulce Nerazzurrich, jest bardzo poważny i pisze, że zostało mało czasu (z emotikoną klepsydry) do jego powrotu do Włoch. Jest oczekiwany w przyszłym tygodniu, aby być do dyspozycji Inzaghiego po zwycięstwie w Copa America i zasłużonych wakacjach spędzonych w Stanach Zjednoczonych z żoną i dwójką dzieci.

- Z niecierpliwością czeka na powrót do gry po zdobyciu mistrzostwa z opaską kapitana na ramieniu i jako król strzelców Serie A: spełnione marzenie, jak sam opowiadał. Jednak nadal ma ogromny głód zwycięstw, który radość z wygrania turnieju z reprezentacją Argentyny tylko spotęgowała. Kilka godzin wcześniej podzielił się zdjęciem w koszulce reprezentacji.

- Tym razem pojawiło się zdjęcie w koszulce Nerazzurrich, które w tym roku będzie miało na piersi Scudetto i dwie gwiazdy na zawsze wyryte blisko serca. Po powrocie do Włoch czeka na niego trener Inzaghi z całym Interem, a także oficjalne ogłoszenie przedłużenia kontraktu, które zostało już podpisane, jak ujawnił prezes Marotta. I z tą wiadomością rozpocznie nowy sezon w barwach Nerazzurrich jako zawodnik, który udowodnił, że zasługuje na rolę lidera szatni Interu.

Źródło: fcinter1908

Zestawy bitów udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY - Milwaukee - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich