Paolillo o przyszłości Diego Milito.

15 czerwca 2011 | 04:04 Redaktor: lordqkie Kategoria:Transfery

Dyrektor generalny Interu - Ernesto Paolillo uciął spekulacje dotyczące przyszłości Diego Milito, ale nie wykluczył jego przejścia do Napoli, choć odnosił się z ostrożnością do ewentualnego transferu.
Napastnik ma kontrakt ważny do 2014 roku, ale źródła włoskich mediów łączą 32-latka z przenosinami do neapolitańskiego klubu, który to szuka wzmocnień przed nadchodzącymi kwalifikacjami do Ligi Mistrzów.
Milito, w mniej niż idealnym sezonie 10/11 przechodził kontuzje, cierpiał na brak formy i ciągle walczył o bycie przydatnym, jednak Leonardo przestał na niego stawiać.
Paolillo odsłonił rąbka tajemnicy, tłumacząc, że odejście Argentyńczyka nie może być wyeliminowane. W Radio Crc wyznał:

"Nie wykluczam wymiany z Napoli, ale wolałbym nie odpowiadać. Wszystko zależy od tego jaka oferta się pojawi i czy będzie nam pasowała do stanu rzeczy."

Dalej w trakcie wywiadu CEO Interu pozostawał ostrożny proszony o zdradzenie więcej szczegółów o planach transferowych klubu.

"Kiedy będziemy chcieli poinformować o czymś oficjalnie, wtedy klub na bieżąco będzie wydawał oświadczenia, tak aby każdy mógł je poznać. Najczęściej, pojawiające się głosy rynku rzadko są prawdziwe."

Podczas gdy wywiad zbliżał się do końca, Paolillo był pytany o zainteresowanie klubu pomocnikiem Napoli - Markiem Hamsikiem.

Czy jesteśmy zainteresowani? Trzeba bardzo uważać na kroki, bo istnieje ryzyko potknięcia.

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich