Faraoni jednak do 2016!

12 stycznia 2012 | 17:49 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Oficjalna strona Interu Mediolan potwierdziła podpisanie nowej umowy z młodzieżowym reprezentantem Italii do lat 21. Choć włoskie media informowały pierwotnie o zawarciu kontraktu do 2015 roku, klub postanowił zatrzymać u siebie gracza o rok dłużej. Dotyczy to rzecz jasna Davide Faraoniego, który całe wydarzenie skomentował w następujący sposób:

- Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony. To dla mnie wielki zaszczyt i jestem dumny z tego co udało nam się osiągnąć. Kiedy klub wezwał mnie na rozmowę, byłem bardzo podekscytowany, choć gdzieś tam w środku, trochę się tego spodziewałem. Mój wkład do zespołu został doceniony, z czego niezmiernie się cieszę.

- Pieniądze? Nie będę oszukiwał - dodał z uśmiechem. - Staram się o tym nie myśleć, ale bez wkładu rodziny nigdy nie zostałbym zawodowym piłkarzem. Teraz przyszła moja kolej. Nigdy nie żyło się nam łatwo, dlatego wkrótce postaram się to wynagrodzić moim bliskim. Chcę  zapewnić im dobre i godne życie, sprawić by dostali wszystko co najlepsze. Kiedy przeżywam kryzys, myślę o nich, bo wiem, że tylko ciężką pracą mogę zapewnić im pełen komfort życia - dodał Faraoni, który trafił do Interu w 2010 roku z Lazio.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich