Mazzola: Palacio idealnie pasuje do Interu

23 maja 2012 | 15:56 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Sandro Mazzola bez wahania stwierdził, że przyjście Rodrigo Palacio na pewno wzmocni drużynę z Mediolanu. Argentyńczyk ma zasilić Nerazzurrich za kwotę około dziesięciu milionów euro i podpisać umowę obowiązującą przez kolejne trzy lata.

- Rodrigo Palacio jest w tym momencie jednym z najlepszych napastników we Włoszech i jestem pewien, że ma to coś, aby stać się ważną postacią ekipy z Mediolanu. Co więcej przyjście Palacio wcale nie komplikuje sytuacji Pazziniego, ponieważ obaj mają wyznaczone inne role na boisku: Pazzini to lis pola karnego, z kolei Argentyńczyk lubi grać na jednym ze skrzydeł. Czy Stramaccioni miał wpływ na ten transfer? To chyba logiczne, ponieważ to on jest trenerem. Zarząd odegrał w tej sprawie kluczową rolę, ale Andrea z całą pewnością był jednym z pomysłodawców tego transferu.

Na sam koniec legendarny piłkarz Interu powiedział, co nieco o tym, co sądzi na temat stopera włoskiej drużyny, Andrei Ranocchi:

- Klub nie powinien się go pozbywać. Mimo słabszego sezonu to wciąż bardzo utalentowany zawodnik. Jeśli nie będzie grał w pierwszym składzie i tak może być wartościowym zmiennikiem.

Źródło: interistaweb.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Wisnia_pl

Wisnia_pl 23 maja 2012 | 16:07   

W końcu jakiś głos rozsądku odnośnie tego kto przyszedł i kto nie powinien odejść z naszego klubu :))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich