CAMPIONI 2021

 

Stramaccioni gratuluje Akademii Interu

29 czerwca 2012 | 17:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Po wielkim triumfie zespołu Giovanissimi Nazionali, który zdobył właśnie swoje 6 Scudetto w historii. Wcześniej tytuły zapewniły sobie sekcje Juniores Berretti oraz Primavera.

Giovanissimi Nazionali to zespół złożony z zawodników w wieku 15 lat. Andrea Stramaccioni, mający swoją przeszłość w szkoleniu młodych graczy, postanowił za pośrednictwem strony oficjalnej Interu pogratulować sukcesów.

- Czekałem do końca sezonu, nawet na tę młodą grupę, by wysłać moje osobiste gratulacje za pracę naszej akademii, która istnieje dzięki wielkiej pasji oraz inteligentnym inwestycjom Massimo Morattiego. Przeżyłem to i czuję się także tego produktem, dziś składam moje serdeczne gratulacje także Ernesto Paolillo za jego prfesjonalizm a także czołowego kreatora, Roberto Samadena oraz wszystkim, którzy mieli w to swój choćby niewielki wkład jak Daniele Bernazani, Sergio Zanetti, Gianmario Corti i Salvatore Cerrone, jak również młodym piłkarzom Interu. Nie znam sezonu w którym 3 z 4 tytułów trafiłoby do jednej drużyny.  Moje serdeczne gratulacje za fantastyczną pracę, która reprezentuje przyszłość klubu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Wisnia_pl

Wisnia_pl 29 czerwca 2012 | 18:27   

A teraz w podziękowaniu wszystkich ich oddamy za jakiś średniaków. Oto wspaniała polityka transferowa naszego klubu :((

ester

ester 30 czerwca 2012 | 17:11   

Dokładnie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich