Mourinho: Wiele może się zmienić

25 sierpnia 2012 | 17:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Roberto Mancini powiedział na konferencji prasowej, że jego klub nie jest zainteresowany pozyskaniem Maicona. Nico inaczej wypowiedział się dziś Jose Mourinho, trener Realu - gdzie najbardziej chciałby występować obrońca Interu.

- Myślę, że okres transferowy trwa zbyt długo. Lepiej dla każdego byłoby znać swój zespół przed startem ligi. Obecnie gramy mecze i wciąż kilka rzeczy może się zmienić. - powiedział Potugalczyk

The Special One ma na myśli sprawę Kaki oraz Maicona. Dziś natomiast oficjalnie zawodnikiem Liverpoolu został Nuri Sahin. Kaką interesuje się Milan, zaś do Realu Madryt wybiera się wspomniany Maicon.

Antonio Cassano powiedział dziś na konferencji prasowej, że zapytał Maicona czy na pewno chce odejść. Ten odparł mu tajemniczo: - zobaczymy. Wiele zatem zależy od następnych dni, pewne jest natomiast że Maicon chce odejść, lecz w przypadku jego pozostania, Inter będzie nadal zadowolony, podobnie jak trener Stramaccioni.

Według nieoficjalnych informacji agent piłkarza przebywa w Madrycie, zaś zawodnik nie został powołany na mecz z Pescarą. To wszystko sprawia, że odejście Il Colosso zdaje się być coraz bardziej prawdopodobne, ale nie przesądzone.

Źródło: inf.własna / fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich