Raport z wypożyczeń: Wiele spotkań, powrót Longo

2 października 2012 | 15:58 Redaktor: Giacomo Kategoria:Ogólna3 min. czytania

Tym razem troszkę później, bo we wtorek, (ze względu na 7 kolejkę Serie B rozgrywaną jeszcze wczoraj) ale jest - oto kolejny raport z wypożyczeń. Przed państwem wiele spotkań do analizy, więc nie ma na co czekać. Zapraszamy do lektury, bo jest o czym czytać:

Włochy - 6 oraz 7 kolejka Serie B.

1. Francesco Bardi (Novara) - Novara 1 - 0 Spezia oraz Novara 1 - 2 Ternana.

Dwie kolejki drugiej ligi włoskiej, w obu nasz bramkarz zagrał 90 minut.

W pierwszym meczu rozegranym 25 września pomiędzy Novarą a Spezią Calcio, klubem Crisetiga oraz Benedettiego, było 1-0 dla tych pierwszych. Czyste konto Bardiego.

W kolejnej potyczce już nie było tak różowo i w sobotnie popołudnie faworyzowana Novara uległa Ternanie Calcio 2-1.

2. Rodrigo Alborno (Novara) - Novara 1 - 0 Spezia oraz Novara 1 - 2 Ternana.

Nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz ze Spezią.

Wyszedł w wyjściowym składzie przeciwko Ternanie Calcio, lecz został szybko zmieniony. Jego Novara uległa Ternanie 2-1.

3. Simone Benedetti (Spezia) - Novara 1 - 0 Spezia oraz Spezia 1 - 0 Reggina.

Cały mecz na ławce przeciwko Novarze.

Na placu gry w meczu przeciwko Regginie zameldował się już w 39 minucie zmieniając Schiaviego. Reggina uległa w tym meczu Spezii 1-0. Czyste konto defensywy której częścią jest Benedetti.

4. Lorenzo Crisetig (Spezia) - Novara 1 - 0 Spezia oraz Spezia 1 - 0 Reggina.

Zagrał 65 minut przeciwko Novarze, która jak już wspomnieliśmy pokonała Spezie 1-0. Lorenzo został zmieniony przez Mandorliniego.

Przeciwko Regginie Calcio wszedł na boisko w 75 minucie i co za tym idzie spędził na boisku kwadrans. Jak już wyżej wspomnieliśmy Spezia pokonała Regginę 1-0.

5. Cristiano Biraghi (AS Cittadella) - Livorno 2 - 2 Cittadella oraz Cittadella 3 - 0 Pro Vercelli.

90 minut w zremisowanym 2 - 2 meczu z Livorno. Nie wpisał się do porotokołu meczowego.

90 minut w wygranym 3 - 0 spotkaniu z Pro Vercelli. Również w tym meczu Biraghi nie został wpisany do protokołu meczowego. Co ciekawe Pro Vercelli to klub który zdobywał scudetto częściej niż Roma i Lazio razem wzięte. Pro ma ich siedem, rzymianie za to po mistrzostwo sięgali łącznie tylko pięciokrotnie.

6. Luca Caldirola (A.C Cesena) - Ascoli 1 - 0 Cesena oraz Cesena 2 - 0 Varese.

Luca Caldirola zagrał cały mecz przeciwko Ascoli. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla wspomnianego Ascoli. Niestety nie udało się zagrać trzeciego spotkania z rzędu, bez straty gola.

Kolejny pełny mecz reprezentanta Włoch U-21. Tym razem poszło lepiej i udało się ograć Varese bez straty gola. Było o tyle łatwiej że goście kończyli ten mecz w "dziewiątkę".

Włochy - 6 kolejka Serie A.

1. Marco Davide Faraoni (Udinese) - Udinese 0 - 0 Genoa.

Marco zaczął mecz przeciwko Genoi w wyjściowym składzie. W 74 minucie zakończył swój udział w tym widowisku, zostając zastąpiony przez Allana. Udine bezbramkowo zremisowało z Rossoblu.

Hiszpania - 6 kolejka Primera Division.

1Samuele Longo (Espanyol - Hiszpania) - Espanyol  0 - 1 Atletico.

Nie tak młody Włoch wyobrażał sobie powrót do składu Papużek. Po absencji spowodowanej czerwoną kartką, Longo mógł w końcu zagrać dla swojej nowej drużyny. Mecz jednak nie potoczył się po myśli Espanyolu, który uległ na własnym boisku Atletico Madryt. Klub notuje najgorszy od 10 lat start w lidze.