Stramaccioni: Wracamy na właściwe tory

17 listopada 2012 | 19:16 Redaktor: Kuba.S Kategoria:Ogólna

Szkoleniowiec Nerazzurri chce by Inter wrócił na właściwe tory i w jutrzejszym meczu z Cagliari odniósł zwycięstwo. Stramaccioni wypowiedział się także, na temat małego konfliktu między jego podopiecznym Antonio Cassano a trenerem Juventusu Turyn, Antonio Conte.

W takich sprawach zawsze miałem zrównoważone i przejrzyste stanowisko. Po naszym zwycięstwie w Turynie słyszałem ciut za dużo słów o nas. Nasz klub odpowiedział na nie z odpowiednimi manierami, podczas gdy wszyscy inni mogą mówić co chcą.

Antonio nie potrzebuje niczyjej pomocy i odpowiedział w taki sposób w jaki mu najbardziej pasowało. Jesteśmy  zjednoczeni i kontynuujemy naszą grę. Wciągnęli nas w swoją grę która niewiele ma wspólnego z piłką nożną, a ja lubię rozmawiać o sporcie.

W niedzielę drużyna Interu rozegra spotkanie z Cagliari i chociaż Wesley Sneijder i Fredy Guarin pozostają dalej poza składem meczowym wskutek kontuzji to do drużyny wracają Samuel, Ranocchia oraz Coutinho.

W meczu przeciwko Atalancie mieliśmy mało dostępnych graczy. Teraz po powrocie tych zawodników mamy więcej możliwości  i pewności. Wesley zdrowieje i nie powołałem go do kadry meczowej. Nie uważam także, by Inter mógł zawsze grać trójką Cassano, Milito, Palacio na przodzie. To może być problem utrzymać ich na boisku przez 90 minut przede wszystkim wobec niektórych przeciwników. Samuel jest najlepszym obrońcą w Interze i liderem na tej formacji. Cieszę się, że mamy go znów w składzie.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Fan Inter

Fan Inter 18 listopada 2012 | 18:17   

Niestety zwycięstwa nie odnieśliśmy :(


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich