11 lat intermediolan.com

12 stycznia 2013 | 14:14 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Chciałoby się powiedzieć 11 lat minęło, jak jeden dzień. Właśnie dziś, 12 stycznia serwis intermediolan.com, najdłużej istniejący w Polsce serwis Interu Mediolan obchodzi swoje urodziny.

11 lat daje w sumie około 4015 dni pasji, którą jest Inter Mediolan. Nieoficjalnie tych dni jest więcej, bo faktycznie strona powstała jeszcze w roku 2001, kilka miesięcy wcześniej przed oficjalną datą powstania.

Od początku istnienia staraliśmy się być miejscem dla wszystkich kibiców Interu, gdzie mogą znaleźć rzetelne i świeże informacje na temat Interu Mediolan, podane w przystępnej formie.

Przez te 11 lat wiele się zmieniło, my się zmieniliśmy, Wy się zmieniliście. Być może niektórych z Was jeszcze nie było na tym świecie, inni może dopiero zaczynali interesować się poczynaniami klubu, którego zawodnicy grają w koszulkach w czarno-niebieskie pasy. Nie zmieniło się jednak to, że to właśnie Inter jest dla nas najbliższym sercu klubem.

11 lat pasji. Dziękujemy, że jesteście z nami.

redakcja intermediolan.com

zobacz także: O nas

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 14

Internazionalista

Internazionalista 12 stycznia 2013 | 14:38   

Forza Inter! Forza im.com!

Loon

Loon 12 stycznia 2013 | 14:38   

Ja tylko pragnę nadmienić, że nawet 11 lat temu Tommaso Rocchi byłby już trochę nieperspektywicznym transferem :P

Klinsi64

Klinsi64 12 stycznia 2013 | 14:38   

jak na 11 lat to aktywność użytkowników mizerna ;)

Interista

Interista 12 stycznia 2013 | 14:41   

Forza Inter & intermediolan.com :)

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 12 stycznia 2013 | 15:18   

:) oby tak dalej.

Fan Inter

Fan Inter 12 stycznia 2013 | 15:44   

To my dziękujemy że istnieje serwis intermediolan.com

PazzaMorte

PazzaMorte 12 stycznia 2013 | 16:20   

no może i mizerna ,ale i tak szacun : D

Maradon.

Maradon. 12 stycznia 2013 | 17:25   

Jestem bodajże od 2007 i nie żałuje, zdecydowanie najlepsza strona dla fanów Interu :) robicie tu świetną robote oby tak dalej! Forza Inter !

Daniello

Daniello 12 stycznia 2013 | 18:57   

Maradon, to dokładnie tak jak ja :) Piękne czasy

domi

domi 12 stycznia 2013 | 19:35   

Dzięki Wam bardzo za pracę dla Interu, a dzięki Wam możemy się dowiedzieć poza newsami także dużo ciekawostek i statystyk. Forza intermediolan.com!

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 12 stycznia 2013 | 20:04   

A ze tak zapytam kto jest Ojcem naszego serwisu?? ;)

lolek8

lolek8 12 stycznia 2013 | 20:18   

@Inter_moje_życie: Zapewne Redaktor Naczelny :D

Piter9702

Piter9702 12 stycznia 2013 | 23:39   

Bardzo dużo artykułów, nie zdążę się obejrzeć, a już kolejny news. Oby tak dalej, pasja i miłość do Czarno-Niebieskich bez względu na wyniki!

Morfo

Morfo 13 stycznia 2013 | 16:08   

Ja gzieś od 2005, ale admin pewnie ma dokładniejsze dane :)