Ranga: Pulcini A

Biały

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 13 sierpnia 1987
Wiek: 37 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 24 maja 2012
Ostatnie logowanie: 8 stycznia 2020 | 10:29
Informacje o sobie:

4441

Dni w serwisie

116

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Caffe Mercato - Young pójdzie śladami Lukaku? 8 stycznia 2020 | 10:29   

Wbrew pozorom opcja z Youngiem nie jest taka zła. Nie mamy dużego budżetu na zimowe mercato, tak naprawdę bazujemy tylko na tym, co uda się uzyskać ze sprzedaży Barbosy. Trzeba też pamiętać, że w tym okresie rozliczeniowym mamy do wykupienia Sensiego i ew. Sancheza oraz Biraghiego. Young to tanie uzupełnienie obu wahadeł, a dzięki temu zostanie większa kwota na zakup konkretnego środkowego pomocnika. Chyba że udałoby się sprzedać jeszcze Politano, ale tu póki co w grę wchodzą tylko oferty wypożyczeń.

Lyon chce Dalberta 25 czerwca 2019 | 15:47   

Chcą 15 mln, bo na tyle obciąża obecnie budżet. Sprzedaż poniżej tej kwoty będzie stratą do rocznego bilansu.

Primavera - maszynka do robienia pieniędzy 13 czerwca 2019 | 11:17   

I bardzo dobrze, że tak robią. Poza Juve i Interem nie widać w Serie A klubów, które mogłyby tak regularnie zarabiać na sprzedaży młodych zawodników. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy spojrzeć na Milan, którego Primavera spadła do Serie B, a FFP ogranicza ich jeszcze bardziej niż do niedawna nas. Wiadomo, że fajnie byłoby mieć w kadrze gotowego do gry młodego zawodnika, ale niestety rzadko młodość idzie w parze z natychmiastową jakością, a też nie sposób trzymać na kontraktach nie wiadomo ilu zawodników, w nadziei że któryś z nich nagle wystrzeli. Chwała naszym, że raz potrafią wyłapać fajnych piłkarzy, dwa - ograć ich i wyszkolić, trzy - sprzedać z zyskiem. W końcu jakaś perełka na miarę pierwszego zespołu też powinna się trafić :)

Zyski kapitałowe:którego z młodych poświęci Inter? 10 czerwca 2019 | 14:07   

Jedno zastrzeżenie: Inter wcale nie MUSI zgromadzić 45 mln zysków (chociaż mówi się ostatnio o 25-30 mln) a chce. Ostatni budżet, który podlegał pod porozumienie zawarte przez Thohira został już przez Uefę zaakceptowany, rozliczony i dlatego owe porozumienie już nas nie obowiązuje. Obecny budżet podlega już pod okres trzyletni, w którym Inter (podobnie jak inne kluby) może mieć maksymalną stratę 30 mln euro. Dlatego działacze chcą ten budżet zamknąć na zero, żeby zostawić sobie furtkę deficytową na kolejne okna transferowe. Z tego powodu Inter nie musi, a chce ;)

Sky: Marotta i Ausilio polecą do Madrytu 7 czerwca 2019 | 09:37   

Czemu polecą? :) Di Marzio pisze, że od wczoraj już tam siedzą ;p Co do Kovacica, to jedna z lepszych sprzedaży w wykonaniu Ausilio, niech teraz nie kombinuje :)

Q & A - zadaj nam pytanie 30 maja 2019 | 11:01   

O ile to nie tajemnica, ile unikalnych odwiedzin miesięcznie notuje serwis? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że waha się to w zależności od pory roku/sezonu (podejrzewam, że w czasie mercato serwer grzeje się dość mocno :) ).

OFICJALNIE: SPALLETTI ODCHODZI Z INTERU 30 maja 2019 | 10:48   

Zrobił swoje, co wcale nie było takie oczywiste. Należą mu się słowa uznania.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama