Kolejna porażka

10 marca 2013 | 20:19 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Relacje3 min. czytania

W fatalnym stylu piłkarze Interu "uczcili" 105 lecie istnienia Interu Mediolan - porażką na własnym terenie z zespołem Bologny. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Alberto Gilardino, który Interowi w sumie strzelił w swojej karierze aż 7 bramek grając dla 5 różnych klubów.

Oceny użytkowników dla piłkarzy grających w tym meczu oraz raport meczowy

Gospodarze wybiegli na murawę Giuseppe Meazza pewni siebie tak , jakby grali na własnym terenie. Inter natomiast w swoich poczynaniach przypominał drużynę, która na murawę jakby jeszcze nie wybiegła. Już pierwsze minuty meczu pozwoliły gościom stworzyć trzy bardzo dobre okazje. Tylko indolencja strzelecka zawodników Bologny (zapewne zaskoczonych łatwością z jaką przyszło im znaleźć się w owych okolicznościach) sprawiła, że po 20 minutach wynik spotkania nie przedstawiał się 0-3. Inter bez pomysłu na grę i z 1 miotającym się z przodu Rodrigo Palacio, który właściwie nie miał z kim grać tego wieczoru. Trzy ciekawe akcje Interu w pierwszej połowie to wszystko co można powiedzieć o ofensywnej grze ekipy Stramaccioniego po 45 minutach.

Po zmianie stron na murawie pojawił się Antonio Cassano, który zmienił Benassiego. Młody Włoch grał nie na swojej pozycji, co w pewnym sensie tłumaczy jego blady występ. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, od ataków przyjezdnych. Gościnny Inter swoje bramy otworzył całkowicie w 57 minucie, kiedy po podaniu Pereza do siatki trafił Gilardino.

Najgroźniejsze sytuacje w drugiej połowie mieli wprowadzony za Stankovića - Mateo Kovacić oraz Andrea Ranocchia. Wynik nie uległ jednak zmianie i Bologna wywozi z Mediolanu zasłużone zwycięstwo, a dla Interu kolejny raz marzenia o 3 miejscu stają się coraz mniej realne do zrealizowania.

Inter 0-1 Bologna (HT: 0-0)
strzelec: Gilardino 57.

Inter: 30 Carrizo; 4 Zanetti, 23 Ranocchia, 40 Juan Jesus, 31 Pereira; 21 Gargano, 5 Stankovic (10 Kovacic 55); 7 Schelotto (19 Cambiasso 65), 14 Guarin, 24 Benassi (99 Cassano 46); 8 Palacio.
pozostali na ławce: 27 Belec, 77 Di Gennaro, 17 Kuzmanovic, 18 Rocchi, 26 Chivu, 28 Pasa, 33 Mbaye, 42 Jonathan, 60 Belloni.
trener: Andrea Stramaccioni.

Bologna: 1 Curci; 8 Garics, 5 Antonsson, 43 Sorensen (44 Naldo 47), 3 Morleo; 15 Perez (17 Guarente 78), 19 Christodoulopoulos; 23 Diamanti, 6 Taider, 18 Gabbiadini; 10 Gilardino (4 Krhin 60).
pozostali na ławce: 25 Agliardi, 32 Stojanovic, 9 Moscardelli, 11 Motta, 20 Abero, 28 Riverola, 30 Pazienza , 45 Carvalho, 77 Pasquato.
trener: Stefano Pioli.

sędzia: Gianpaolo Calvarese (Teramo).
kartki: Gabbiadini 16, Stankovic 39, Juan Jesus 70.

10 marca 2013 | 20:29

moze Benassi w końcu dostanie więcej szansy do gry ostatnio jak go widziałem grał świetnie

10 marca 2013 | 21:32

najlepszy zanetti na boisku widzi nieporadność kolegów i sam goni do przodu co się ostatnio zdarza bardzo rzadko

Kimal

Kimal

10 marca 2013 | 21:34

Szczerze to Bologna powinna prowadzić po 15 minutach 0-3,mamy farta i nie potrafimy tego wykorzystać ,gramy straszny piach ,zero zaangażowania,nikt nie biega,ciągle tylko piłka do osamotnionego Palacio,nie mieliśmy nawet jednej klarownej sytuacjii,przecież to My jesteśmy gospodarzami My narzucamy swój styl gry...jeśli on w ogóle istnieje.

misiu1299

misiu1299

No i co ? Połowa meczu za nami i oprócz marnych strzałów Palacio i Gargano rzadnej dobrej akcji ! Schelotto wszystko pieprzy.

10 marca 2013 | 22:30

1.trzeba zmienic własciciela i reszte jego bandy 2.trener spod budki z piwem bylby lepszy 3.jak ma byc taki piach to lepiej wyjebac kazdego dziada po 30 ze skladu 4.bez zmian w koncu spadniemy 1 raz z Serie A DNO!!!!!!! Muł bagienny...i wodorosty...

Kali90

Kali90

10 marca 2013 | 22:34

Nie wierze co się dzieje, jak można grać taką padlinę, jesteśmy gospodarzami ! :(

10 marca 2013 | 22:40

Nie ma to jak przegrana w rocznicę...... Bez komentarza.

10 marca 2013 | 22:45

Jak kiedyś napisałem, że Inter zajmie NAJWYŻEJ miejsca 5-7, to się tutejsza gimbusiarnia zapowietrzyła. Może i miała rację, bo miejsca 5-7 to mogą być za wysokie progi. No ale Don Moratti ma dokładnie to, do czego sam dążył.

Miko

Miko

10 marca 2013 | 22:46

W tym klubie źle jest wszystko. Moratti jest zaślepiony i cały czas uważa, że ma drużynę "wielkich mistrzów", do tego jego oszczędzanie polega na sprowadzaniu do spółki z Brancą kalek, teraz sporwadzi jakieś Botty, do tego Andreolli a oddaje najlepszych chłopaków z primavery i gwiazdy za pół darmo. Do tego wuefista na łąwce, który co mecz włącza maszynę losującą i ustawia taktykę gdzie Pereira i Benassi biegają na skrzydłach, Kovacic jest najbardziej cofniętym pomocnikiem a w ataku biega Rocchi jak dostępny jest Palacio. No i zakończymy na piłkarzac

PazzaMorte

PazzaMorte

10 marca 2013 | 22:47

Miko

Miko

10 marca 2013 | 22:48

ch - dziadach bez ambicji co spacerują po boisku a po meczu mówią, że zabrakło koncentracji i trzeba się poprawić i tak od roku w kółko. Brawo, zeszmacić najlepszy klub europy w 3 lata to trzeba być geniuszem.

Kimal

Kimal

10 marca 2013 | 22:55

zero agresjii,zaangażowania,drużyna bez charakteru,nie moge patrzeć na pereire,schelotto,cambiasso ranocchie...carizzo nawet nie spróbował sie rzucić jestem pewien żę Batman by to wyciągnął.Gdyby kibice mogli zagrać to pokazaliby co to znaczy zostawić serce na boisku,gotów umrzeć na Inter,za dużo najemników za mało ludzi dla których ten klub coś znaczy...i standardowa gadka chcielismy wygrać ale nie wygraliśmy ,nie mozemy teraz o tym myslec musimy patrzeć do przodu...heh.

koras12354

koras12354

10 marca 2013 | 23:06

macie juz dosc ogladania meczow interu... czy tylko ja????

rogal191

rogal191

10 marca 2013 | 23:08

przykro patrzeć nato co się dzieje w naszym klubie :( smutek ,złość ,żal :( szkoda że niektórzy przechodzą obok meczu ale wydaje mi się że poprostu Inter jest zle przygotowany do sezonu nie maja siły ,zgrania zero pomysłu ,strama poprostu nie umie poustawiać i tchnąc w zespół ducha walki ,może bedzie kiedyś dobrym trenerem ale uważam że uczyć trenerki może sie w serie C może ewentualnie B ale nie w takim klubie jak Inter ,niestety ale gramy bardzo słabo:/

10 marca 2013 | 23:19

Zanetti, Ranocchia i Guarin - oni zagrali nieźle, reszta totalne dno, a Schelotto zdrewniał już do reszty. Kovacic, jak na Kovacica, też zagrał przyzwoicie, starał się ciągnąć grę do przodu. Ale czterema zawodnikami się punktu nie zdobędzie, nie mówiąc już o zwycięstwie. Już czekam z niecierpliwością na wypowiedź Stramy kopiuj-wklej, typu ".....zabrakło na szczęścia, a teraz myślimy już o rewanżu z Tottenhamem" :D Albo nie daj Boże: "...zagraliśmy dobry mecz..." - to by dopiero było hehehe

Kimal

Kimal

10 marca 2013 | 23:20

Sneijder ostatnio dał bramę,Coutihno dzis woził tych ogórków co nas pojechali trzy do jaja a my mamy kuzmanovica schelotto rocchiego...hahahahah oni powinni grać za darmo albo dopłacać jeszcze za to ze kradną powietrze na San Siro.

Dre

Dre

11 marca 2013 | 11:59

wczorajszy mecz to było coś.. niesamowitego. aż tak szmaciarsko to już dawno nie zagraliśmy.. nawet przeciw Tottenhamowi

11 marca 2013 | 16:32

Po tym sezonie Strama powinien odejść, nawet jeśli jakimś cudem uda nam się zakwalifikować do Ligi Mistrzów (w co osobiście nie wierze)... On nie potrafi znaleźć odpowiedniego ustawienia dla tej drużyny, które powinno być konsekwentnie wykorzystywane w ważnych meczach, natomiast dopiero w meczach z pozoru słabszym przeciwnikiem mógłby sobie pozwalać na jakieś rotacje zawodników i zmiany ustawienia. Inter ma bardzo duży potencjał, ale nikt nie potrafi wykrzesać tego co najlepsze z zawodników.

kinderslash

kinderslash

11 marca 2013 | 16:38

Mamy dobry materiał zawodników na grę w ustawieniu 4-2-1-2-1. Mamy dobre i szybkie skrzydła jeżeli chodzi o obronę (szczególnie Nagatomo), natomiast brakuje nam jednego skrzydłowego (jest tylko Palacio, który nie lubi grać na szpicy i z chęcią by grał na skrzydle bo jest szybki) w ataku i na tym powinni się skupić w nowym okienku transferowym, a nie środkowym napastnikiem, bo Cassano całkiem dobrze się sprawdza na szpicy.

kinderslash

kinderslash

11 marca 2013 | 16:41

No i oczywiście do wymiany jest pan Branca i być może Moratii, który dużo zrobił dla tego klubu, ale jego oszczędna polityka nic dobrego nie wróży. Jeśli nie dostaniemy się do Ligi Mistrzów co jest na 90% pewne to znowu będzie musiał oszczędzać i nikt ciekawy się w naszym zespole nie pojawi. Dlatego powinien sprzedać klub jakimś bogaczom. Fajnie jakby się nam jacyś Szejkowie trafili, co jest nierealne...

11 marca 2013 | 18:01

Czemu Carrizo w bramce?, Czemu Schelotto w pomocy, Czemu Cambiasso zaczyna mecz na ławce !!!????