Paventi: Wymiana z Porto mało realna

12 czerwca 2013 | 13:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Od dłuższego czasu sporo spekuluje się na temat ewentualnej wymiany z FC Porto w której mieliby wziąć udział Ricky Alvarez i Fernando. Dziennikarz Sky Sport Andrea Paventi wypowiedział się na ten temat.

Dużo mówi się o tym że czas Alvareza w Interze dobiega powoli końca. Przez 2 sezony nie był w stanie pokazać pełni swoich umiejętności i być może klub będzie chciał z niego zrezygnować. Jednym z możliwych kierunków dla Argentyńczyka jest Porto. Za to Inter bardzo chętnie w swoich szeregach widziałby pomocnika aktualnych mistrzów Portugalii, Brazylijczyka Fernando. Andrea Paventi jednak sceptycznie podchodzi do możliwości takiej wymiany:

- Wierzę że wymiana z Porto będzie bardzo trudna. W tej chwili nie wiem nawet czy jest to w ogóle możliwe. Ponadto ci dwaj gracze mają obecnie różną wartość, która w kwestii finansowej faworyzuje Portugalczyków. Fernando posiada cechy, które przemawiają za jego transferem do Interu, ale obecnie nie ma żadnych kontaktów między nimi. 

Źródło: FedeNerazzurra.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

DaNy

DaNy 12 czerwca 2013 | 15:45   

Gdy pod koniec zaczął dostwać wiecej szans był jedynym strzelajacym bramki obok ... Rocchiego takze z Tym "nic nie pokazał" bym sie wstrzymał

Sergio16

Sergio16 12 czerwca 2013 | 18:24   

powinien zostac bo sie rozwinal


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich